Přejít na obsah

Infotainment na palubnú dosku - Octavia 1


Doporučené příspěvky

Ahojte.

Napadla mi jedna vec, s ktorou by som si chcel znova niečím oživiť a vylepšiť moju Octaviu, a tak by som sem prišiel po nejaké rady a názory. Po blúznení po Aliexprese som narazil na rádio, ktoré je síce určené pre zástavbu do Renaultu Mégana 3 ako náhrada za pôvodný stredový displej na palubnej doske, no napadlo mi či by to šlo nejakým spôsobom zakomponovať do Octavie. Samozrejme, bolo by to treba nejakým spôsobom prispôsobiť, no páči sa mi, že to má podstavček a tak by to bolo jednoduchšie upevniť na stred palubnej dosky. Čo sa týka káblovačky tak samozrejme cez palubku prevŕtať dieru, ktorá by bola pod rádiom a tým pádom by to nebolo nijako viditeľné (popravde neviem ako sú riešené tie stredové ofuky a ako by som tam mohol viesť ďalej káble - všetko mám zatiaľ iba v teoretickej rovine). Druhou výhodou by bola väčšia priehradka na mieste kde bolo pôvodne rádio, resp. je tam možnosť dať na jednu pozíciu 1DIN držiak nápojov a na druhú 1DIN priehradku. Hlavne teda píšem preto, či už niekoho niečo podobné nenapadlo, prípadne to aj nerealizoval.

Uvítam akékoľvek názory. Ďakujem pekne :)

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

Editováno: , autor: dejvidko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • dejvidko změnil název na Infotainment na palubnú dosku - Octavia 1

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...