Přejít na obsah

Isudar MNS710


Doporučené příspěvky

Dobrý den, měl bych prosbu... Zakoupil jsem si octavii II r.v. 08 vyměnil jsem original radio za 2 din ( isudar mns710) cca po 2 dnech vybitá baterie, na foru jsem dohledal, ze musím vyměnit gateway za novější verzi nyní mám 1Ko 907 530 Q, ale nedohledal jsem za jakou, děkuji za jakoukoli radu danieldostal@seznam.cz 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj . Gtw menit nemusis , je jiz novejsi to pismenko na konci to resi , ale dulezita vec je ta za na svazku je konektor kterej ma oranzovej a cervenej kabel , ten se musi rozpojit . Dalsi vec , kdyz otevres dvere , ukaze se ti na panelu radia auticko ktery ma otevreny dvere ??? Pokud ne je treba nastvit v menu pod heslem jiny druh komunikace z tou krabickou co je na svazku . Tohle over a a pak dej vedet pres SZ.

Editováno: , autor: Tomdlouhan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Kluci jelikož se mi zdál na mém rádiu slabý jas displeje tak jsem šel do nastavení a pokoušel jsem se provést změnu, ale po vypnutí rádia a znovu zapnutí je to ještě horší, provedl jsem reset a výsledek je hodně špatný i na plný jas, můžete mi prosím někdo poradit nebo ofotit nastavení jasu u vašeho Isudaru MNS 710 

.....................................................................................................................................................................................................................................

 Takže nastavení Displeje lze provádět přes ARM, ale vždy je nutné po změně hodnot zmáčknout resetovací tlačítko, samotné vytažení klíčku ze zapalování nestačí 😁

Editováno: , autor: Radas1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...