Přejít na obsah

Dlouhé teplé starty 2.0 tdi PD 103 kw BMM 


Drobeek

Doporučené příspěvky

Zdravím pánové zajímal by mě váš názor co by to tak přibližně mohlo být před 2 dny  jsem ujel cca 5 km a začlo mi auto takhle špatně startovat (viz video) také jsem si všiml že se zvedla okamžitá spotřeba na neutrál. Po natankování plný nádrže startuje normálně jinak studené starty bez problému auto bylo na diagnostice a diagnostika nenašla žádné závady  motor to je 2.0 tdi PD 103 kw BMM https://www.youtube.com/watch?v=gI4ddue3-vo&ab_channel=DJSTAGGY

159339930_10208914321491202_8210628128577819201_o.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

te´d jsem právě tohle řešili v servisu.Vyměnili jsme sadu těsnění na vstřicích a OK.Na jak dlouho se uvidí,protože konstrukce uchycení PD vstřiku je naprd a místo kruhové díry to po 220.000km udělá elipsu.oprava hlavy s vyvložkováním vychází přes 7000 a to pán zatím nechtěl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, cosby napsal:

te´d jsem právě tohle řešili v servisu.Vyměnili jsme sadu těsnění na vstřicích a OK.Na jak dlouho se uvidí,protože konstrukce uchycení PD vstřiku je naprd a místo kruhové díry to po 220.000km udělá elipsu.oprava hlavy s vyvložkováním vychází přes 7000 a to pán zatím nechtěl.

A jak se pánovi projevovala závada ? Jelikož já jsem natankoval plnou a auto startuje jak za tepla tak za studena na drc i okamžitá spotřeba se vrátila na 0,6l/h 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mě se teda zatím teplé starty uklidnili ale je pravda že jsem ještě nevyjel tu plnou nádrž, nic méně ve vašem případě bych kouknul na žhavičky a pak korekci vstřiku přes diag případně výstřiky ven a nechat je otestovat, mě to bude taky čekat pokud se závada vrátí 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...