Přejít na obsah

Válející se kámen v podlaze


Romaxik

Doporučené příspěvky

Dobrý den všem,

prosím o radu na O III 2016 se mi ozývá v  zatáčce pod sedačkou řidiče jakoby povalující se kámen. Podle zvuku je to někde pod sedačkou řidiče. Musí to být kulaté (není to matka), zvuk to má, jako by se to valilo někde po plastu, ale to není 100procentní. To místo, kde se to kutálí tam podle délky zvuku musí být alespoň cca 8cm.

Ten plastový kryt pod autem jsem měl sundaný, umytý a tam to není. 

Nemá někdo nápad, kde by se ta potvora mohla kutálet? Je tam někde nějaká dutina, nebo něco podobného?

 

Díky za případné rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Řeším stejný (podobný) problém. Zkusil jsem strčit endoskopickou kameru do rozvodu vzduchu, co vede k podlaze k zadním sedačkám. Mohly tam něco šupnout třeba děcka přes zadní výduchy od středového panelu. Nějaké kamínky tam byly, tak jsem dal užší hadičku na vysavač a zkusil naslepo povysávat. Dělal jsem to včera, takže o výsledku ukáže čas... 

Jinak nevím, kde jinde hledat, taky budu rád za tipy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...