Přejít na obsah

Zajímavá specifikace


radlat

Doporučené příspěvky

Zajímavou to specifikaci dodávanou zřejmě pro italskou policii jsem dnes nachytal na jednom odstavném parkovišti.  Že jde o nový vůz MR21 je poznat podle volantu ale co je to za infotainment? Vypadá to na původní Swing, který se v tlačítkové formě do supa už nějaký ten pátek nedává. Zajímavé je u něj to neobsazené tlačítko vpravo. Potah těchto sedadel se dával také do základů, že? Vidíte ještě nějaké jiné libůstky?:-)

DSC_8458.JPG

DSC_8463.JPG

DSC_8464.JPG

DSC_8467.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvlastni lakovani, aktualne pod nazvem modra Italy. V teto barve jezdi jedna z bezpecnostnich slozek Italie, Polizia Statale. Jeste existuje nekolik dalsich. Carabinieri pokud vim u Skody barvu nemaji, ani Guardia di Finanza. Italske mestapo (Polizia Municipale a Locale) ma co jsem kdy videl bilou.

 

Bud jde o auto pro italskou policii a nebo o dodavku verze Active se zvlastnim lakovanim. 

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...