Přejít na obsah

Fabia 2 svieti abs,esp,servo


Enrico0908

Doporučené příspěvky

Pani pozdravujem,uz som zúfalí ziadam o pomoc.Fabia 2 1.4 16v 63KW 2008.Po nastartovani niekedy sa rozsvieti ABS ESP SERVO a pipa Ručna po opatovnom startovani vsetko ok.Skusal som uz: rozobratie abs konektoru a vystriekanie (bol cisty),kontrola a podotahovanie poistiek nad baterkou,vymena baterie kedze vag vypisoval aj slabe napatie,teraz to uz nepise na vag.Po vymene baterie bol dost dlho klud a teraz to zacalo znova.

Co mam este skusit?vymenit paskovu poistku na vrchu baterie?moze tam byt neviditelna prasklina?

Ďakujem za kazdu radu

Log-JHHH-TMBCC65J883201681-145400km.txt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem to samé na FII 1,6 16V:

Při dobrždění před zatáčkou se někdy rozsvítily uvedené kontrolky a přestal fungovat posilovač řízení.

V paměti byly různé chyby.

Po vypnutí zapalování a novém nastartování zase všechno fungovalo.

Když jsem u pojistek nad baterkou přendal kablík napájení serva o jednu pojistku do leva (byla tam neobsazená pojistka), všechno zmizelo a mám už několik let pokoj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, byla to 50 A pojistka, kterou jsem měl vyndanou a s lupou na oku jsem zkoušel najít prasklinu.

Nebyla tam.

Vlevo od ní byla neobsazená 60 A pojistka a na tu jsem kablík připojil.

A je klid.

Když uděláš to, co já - je to jednoduché, levné a za chvilku hotovo - co tím můžeš zkazit?

Maximálně budeš mít taky pokoj od problémů s ABSem atd.

To se snad vyplatí, nebo ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já, kdybych byl býval bral vážně všechny ty hrůzy, které jsem našel v diagnostice, tak bych musel koupit nové servo, hydroagregát ABSu, jo a někdy tam byla napsaná i lambda, tak i tu.

Začal jsem očištěním všech kostřících bodů, které jsem našel v motorovém prostoru - marně.

Ve srovnáním s tím bylo povolení matky M6, přendání kablíku vedle a našroubování matky směšně jednoduché, levné a 100%-ně účinné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...