Přejít na obsah

Výměna standard nárazníků za sportline


Modie

Doporučené příspěvky

Vypadá to líp když je to v tom laku ale otázka je jestli se to nebude loupat časem....jinak borci na předek stači jen spodni část nárazníku verze sportline,rs,LaK. plus středová mřížka a rohová lišta levá a pravá.Pokud budete řešit i boky tak se musí dokoupit i přední lemy.Zadek to samý...od spodní části všechno nový....plus nastrojit na verzi sport line.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Tak u mne právě dokončená přestavba z verze Style na Laurin se zadní odrazkou RS.  S velkou pomocí Pitrise.K, který sehnal potřebné díly a zbylé jsem dle jeho rady objednal. Dál díky šikovným chlapům ze servisu a lakovny ze Sadské JohnDee, kteří provedli veškerou montáž a olakování. Vše origo díly, žádné olakování plastových původních. Ještě jsem koupil sadu alu Sirius antracit, které k Laurinu patří a sluší mu. Ale ty až s letními pneu. Barvu mám metalízu Moon. Takže ilustrační foto zatím se zimními 18. 

001.jpg

002.jpg

003.jpg

004.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...