Jump to content

Siréna alarmu Fabia 1


Recommended Posts

Ahoj všem. Mám malou prosbu, když jsem kupoval novou Fabii 1 tak jsem si do ní koupil nadšeně origo alarm. Dneska toho docela lituji. Odešla mi dálka a chtěl bych centrál nechat jen na klíče. Ale nevím jaká chytrá hlava vymyslela to, že lze vypnout alarm jen dálkou. Tak to na mě všude ječí. Sirénu jsem po delším hledání našel nad ohybem výfuku vlevo. Stane se něco když ji fyzicky odpojím? Nebo dá se překódovat Ečková komfortka? Ještě mě napadlo vypojit na komfortce celý okruh alarmu. Nemáte s tímhle produktem někdo nějakou zkušenost? Byl jsem ve třech autorizovaných servisech a nikdo mi nedokázal říct, jak se té ječící sirény zbavit. Ještě mě napadly nové klíče, ale nechce se mi za ně vyhazovat peníze a netuším jestli není spíš chyba v komfortce.

Link to post
Share on other sites

A pročpak odešla dálka, vadná komfortka, klíče ztratily kód...? Když se fyzicky odpojí siréna, tak by pořád měly blikat blinkry, to samé prý i když se vyndá pojistka

Link to post
Share on other sites

Pěkný den, tak jsem to udělal přes pojistku. Dík za radu. Je tam myslím pojistka č. 60 15A. Po vypojení pojistky už siréna neječí i když si myslím, že to je taky tím, že jsou v ní 18 let staré baterky a nemá šťávu. V každém případě už nemusím spěchat se startováním. Co se týká té dálky. Netuším. Napřed se klíče dost rychle vybíjely. Občas třeba týden dálka nefungovala a teď umřela zcela. Mám spíš pocit, jestli přes vlhké počasí nenatáhne komfortka do VF části nějakou vlhkost. Většinou to blbne přes zimu a vlhké počasí. Hledal jsem jestli se nedají načíst nějaké aktivní hodnoty z jednotky při mačkání klíče, ale nikde jsem nic nedostopoval. Žádné chyby v ní také nejsou.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...