Přejít na obsah

17961 snímač tlaku v sacím potrubí


joe0001

Doporučené příspěvky

Vag píše tyto závady 17961-snímač tlaku  v sacím potrubí nesmyslný poměr

                                  P1553-35-10 sporadicky

Vyměnil jsem snímač tlaku ,egr ventil,vyčistil jsem škrtící klapku. Základní nastavení provedeno. Nic nepomohlo. Vag píše  po nastartování závadu 17961.Chod motoru kolísá a něco v něm klape. Po přidání plynu klapot utichá.S poklesem otáček se znovu ozve. Nevíte někdo co s tímIMG_20210318_094940.thumb.jpg.96809878bfcf185c6f82bc5265b6bb06.jpg

IMG_20210318_095000.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozvody byli delany . Najeto na ne tak 40 000. Motor začal  blbnout ,kolisali otacky a zacali svitit ty kontrolky. Kdysi jsem  menil egr ventil a to blblo podobne.  Ale ted kdyz odpojim,egr nebo map, tak vyskoci dalsi poruchy a motor klepe stejne. Na vag mi egr cvaka ,klapka se otevira a zakl.nastaveni adp ok. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fajn.

Nastavoval jsi ty rozvody sám? Tak si časování překontroluj.

Mohl se na některý ozubený řemen dostat olej netěsným simerinkem u některé vačky, nemrznoucí směs z vodní pumpy atd.

Prostě mít jasno, že problém není tady, nebo že je tady a můžeš ho tu odstranit je asi dobrý začátek.

A ne měnit tohle nebo zase něco jiného podle toho, co tě zrovna napadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže dál zkouším proč to blbne,znovu jsem vymontoval EGR abych zaslepil sání spalin vložením těsnění. Po tomto zásahu když EGR odpojím tak zmizí to klepání a motor běží normálně. Auto jede, ale  chvílemi samovolně vyskakují otáčky na 1500 až 2000 což s autem pocukává.(jízda z kopce bez plynu). S připojeným konektorem motor přejde do klepání a nejede.

Takže si myslím nějaká chyba v sání.

Doplňuji, když zruším zaslepení egr tak je chod motoru horší.

Editováno: , autor: joe0001
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na 17961 snímač tlaku v sacím potrubí

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...