Přejít na obsah

Prahové lišty


keras

Doporučené příspěvky

Ahojte, má někdo!?

Jaké? 

Karbon?

Plast? 

Plech - nerez? 

 

Jak to sedí a vypadá? 

Nedřou třeba dveře - jak někdy na  ochranné liště nakládací hrany?

Ty rovné, nezahnuté přes hranu dělá origo Škoda tak snad ne. Ale ty se mi moc nelíbí... ☹️

Editováno: , autor: keras
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já o lištách uvažoval kvůli dítěti. Celou zimu jsem ho pozoroval jak leze do auta s botami od bahna a sněhu tak že přesně vím, kde dělá stopy. Zjistil jsem, že práh v podstatě vždy přeskočí - tedy drbne o vnější hranu a pak šlápne na těsnění a plast uvnitř. Co si vzpomínám, tak na starém autě jsem měl taky spíš opotřebovanou hranu. Tak že lišta čistě na ploše prahu by mi moc nepomohla. Podle mě je nejlepší si za pár korun koupit v nějakém obchodě kde řežou reklamy kus fólie v barvě auta a tu nalepit na plochu s přesahem ven. Ničemu to nepřekáží, dobře se to udržuje a dá se to vyměnit za pár korun.

Editováno: , autor: thejohndoe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 3. 2021 na 7:14, m.a.r.e.k napsal:

ma niekto na aute tie origo co svietia ako to vyzera na prahu a svieti ? 

Co svítí?...origoše mám, ale nesvítí a ani si nepamatuji že by se svítící dělali. Nemyslíš svítící logo ve dveřích, co svítí na zem při otevření dveří? Obojí mám a za mně to vypadá velmi dobře!(Škoda Karoq) Chceš ty prahové lišty vyfotit?...

Editováno: , autor: Houska #2
edit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som ich najprv objednal, ale potom som to zrušil 171,- EUR za hračku je dosť. Sú to skôr dekoračné lišty na efekt, ako ochrana prahu, aj to sú len dve. Na konci lišty sú 3D samolepiace pásky, v prostriedku je len  magnetická páska. Ak baterky dôjdu, tak rozobrať vrch lišty , vymeniť baterky a zacvaknúť... nepraktické a drahé... Cez deň samozrejme nesvietia, iba v tme, je tam čidlo na plošáku elektroniky.

Editováno: , autor: touareg3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

jj je to jen design. 

Nevím proč jsou na Kamiqa levnější 😀

I tak šli cenově trochu dolů za cca 4100,-

Jako dárek dobrý, ale sám bych to tedy nedal ani náhodou 😀

 

Mám nerez za 1000 a vypadají dobře. 

Hlavně mají cca cenťák zahnutí přes hranu. 

 

Jen ty zadní jsou směšné. Strašně krátké 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...