Přejít na obsah

Plynová vzpěra kapoty


amogh

Doporučené příspěvky

Já myslím, že dovyrobit úchyty (resp. obkreslit je od tebe) a uchytit je by nemusel být problém, děr a míst pro uchycení je celkem dost, chtělo by to postavit Polo a Fábku vedle sebe a dumat.

hlavneu naky dilnicky

ja se s tim kdysi davno patlal v garazi, se vzperou s favorita a dopadlo to spatne

uchyt jsem mel s plochace 2-3mm ohnutyho do L a ten se mi kurevsky kroutil :-( no tezko tohle popisovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a myslíte, že by se se vzpěrou nedalo ve VW koupit i ten spodní výlisek, ten pak bodnout na fákbu a nahoře u kapoty už by se to nějako vykoumalo ;)-_-

no to by byla naprosta pecka, ale nejako tomu neverim :-(

jinak se mi moc libi jak ma to policko ty vzpery jakoby lesteny :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se vrátil od dvorního prodejce a očumoval jsem to, ta spodní část sa,ostatně určitě není, je to součást skeletu, vyrobit úchyty není problém, spodní pod šrouby ložiska tlumiče a vrchní místo současného držáku tyčky, problém je, že se musí uřezat protikus tyčky, který je vedle vrchu tlumiče a do kterého se teď dává tyčka, jinak asi určitě budou problémy s měkostí kapoty jak píše Schlumpf, takže ještě výztuhy do kapoty :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se vrátil od dvorního prodejce a očumoval jsem to, ta spodní část sa,ostatně určitě není, je to součást skeletu, vyrobit úchyty není problém, spodní pod šrouby ložiska tlumiče a vrchní místo současného držáku tyčky, problém je, že se musí uřezat protikus tyčky, který je vedle vrchu tlumiče a do kterého se teď dává tyčka, jinak asi určitě budou problémy s měkostí kapoty jak píše Schlumpf, takže ještě výztuhy do kapoty :(

tak to zůstanu u sloupku :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nějak to dopadne, před rokem by jsi taky nevěřil na Roomstera za volantem :D

to je fakt a loketku sem tam taky narval s vlastnorucne vyrobenym drzakem :D

P.S.: uz mam ten olej vyrizenej - zmizely ho tam rovny 4 litry :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...