Přejít na obsah

Loketní opěrka


keras

Doporučené příspěvky

Povodne som i ja tu chcel objednať, potom mi to dáko vyšumelo z hlavy. Až kým kolega nedoniesol vytlačený model reaktora a vtedy som si spomenul na to :)

Ja som to rovno nalepil priesvitným lepidlom mamut :) Inak tí čo majú 3d, tak je to dostupné v databáze na nejakej stránke pre modely. Kolega to tam priamo našiel a len to dal tlačiť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teď mám řešení, které se zasenu do loketní opěrky, do toho držáku na kartu, co tam je, tedy toto řešení nevyžaduje nic lepit. Vlastní návrh...

Prototyp v oranžové barvě, pak bude podle přání:)

 

Delší je, aby fungovala i při posunu loketky.

IMG-20220729-WA0004.jpg

IMG-20220729-WA0008.jpg

IMG-20220729-WA0002.jpg

IMG-20220729-WA0001.jpg

IMG-20220729-WA0006.jpg

 

Tady je multicolor verze (auto je červené)

 

 

 

 

20220729_125605.jpg

 

Určitě je třeba tisknout minimálně z PETG, aby to v autě nezměklo a nezdeformovalo se. Jinak povrchová úprava je ještě v plánu, zatím se ladil tvar. 

Editováno: , autor: Akrubek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bavil som sa s kolegom, čo mi tlačil pôvodnú opierku z tohto vlákna.

Ak by niekto chcel, a aby sa to aj jemu oplatilo môžem ponúknuť -  1 ks za cenu 10 euro. Výška podľa požiadania ( ja meriam 186 cm a mám výšku opierky cca.  3 cm - pre mňa tak akurát ). Kto by ste chceli kľudne píšte. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 7 měsíců později...
V 1. 9. 2023 na 11:49, Michi07 napsal:

Tak už je konečně i řešení z originálního příslušenství 🙂

https://eshop.skoda-auto.cz/cs_CZ/vyskovy-nastavec-loketni-operky/p/654061123

 

Sedí to moc dobře, zatím to zkouším bez aretace a myslím, že nebude ani třeba. 

Mrzí mi na tvém příspěvku, že chybí to hlavní. Fotka ! Nedokážu si vůbec zatím představit jak to tam vlastně drží a jak to vypadá. Takových nás bude víc. Prosím udělej několik fotek. 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co konkrétně je na tom amatérismus jako prase 🙂? Tohle je funkční věc, na kterou se podívám maximálně při nasazování a pak už ji neuvidím. Očividně v příslušenství využili prostoru pro kartu, pokud by se s tím počítalo od začátku, tak už to nabízejí od zahájení prodeje Scaly. Za mě to plní to co má, na kobercovinu to má prolisy, aby se neshrnovala a nestojí to nesmysl. 

3D tiskárna je prima věc, ale pořád se v sériové výrobě nevyrovná vstřikolisu, který je cenou a kapacitou úplně někde jinde. 

Editováno: , autor: Michi07
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neinvazívne je, len priestor to uberie, ktorý by vznikol dvihnutím a je to otras, ako si písal.

Tie čo tu dávali predtým a sme si dávali tlačiť 3d sú len po okrajoch a dvihnutý priestor navýši aj úložný priestor. Vojdú tam vyššie predmety. a ono sa to nainštaluje na tie dorazy - 2vyčnievajúce a hranu. Ja som to tam osobne prilepil na pár miestach, že sa to dá potom odstrániť a odstraňovačom lepidla aj lepidlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...