Přejít na obsah

Změna barvy v TP


HanzBP

Doporučené příspěvky

Zdravím, nechal jsem si dovézt Octavii z Německa. Přepis mně u nás zařizoval jeden chlápek, ale do techničáku nechal zapsat jako barvu šedá, i když podle mě jde jasně o hnědou. V německém TP byla uvedená také hnědá a podle čísla ze servisní knížky se jedná konkrétně o hnědá topaz. Chlápek mně tvrdí, že na technické už rozlišují pouze pár základních barev a šedá je v pohodě, čemuž se mně nechce moc věřit. Teď mně čeká technická, tak si to chci radši změnit, abych s tím neměl problémy. Budou po mně na úřadě chtít evidenční kontrolu, nebo to jde bez toho? Stačí zapsat pouze hnědá, nebo přímo konkrétně hnědá topaz? Díky za případné rady.

ocatavia-barva.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď už vedou jen takové barvy, ale hnědá by tam měla být zapsaná.

Píše se jen barva, čísla nebo druhý název už ne.

 

Šedá/hnědá   Fialová/modrá   Modrozel./zel.   Zelenožl./žlutá   Oranž./červená   Bílá/černá   Stříbrná/ost.   Nezjišt.
SE HN FI MO MZ ZE ZZ ZL OR CE BI CR STR OST Ks
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupoval jsem před měsícem auto.

 

Při přepisu po mě chtěli evidenční kontrolu za 400 kč.

 

Za měsíc jsem měl mít technickou. Tak jsem udělal rovnou technickou kontrolu za 1800 Kč na TDI a ušetřil jsem 400 kč za evidenční kontrolu.

 

Nevím jak je to z dovozem, jestli dělal přihlášení dovozce ??? Každopádně pokud bys měl dělat evidenční kontrolu a následně brzy STK, vyjde levněji udělat rovnou STK.

 

Po koupi jsem prošel na technické bez závady - O3 - 2017 FL

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo evidenčku dělal dovozce. Na internetu jsem právě četl, že při změně barvy v TP po někom chtěli tu evidenčku, někdo zase psal, že to šlo bez toho a napsali mu tam co jim nadiktoval, tak nevím. Prostě zkusím nejdřív ten úřad a pak uvidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...