Přejít na obsah

sviti kontrolka zhaveni a pak kontrolka motoru


jenik12121212

Doporučené příspěvky

Dobry den, asi 2 mesice zpatky se mi najednou rozsvitila kontrolka zhaveni svicek, zastavil jsem vypnul a zapnul motor a vse bylo v poradku. Dnes po asi 500km se mi kontrolka rozsvitila znovu. Kdyz jsem zaradil trojku motor nemel zadny vykon i kdyz jsem dal pedal az na zem. Pak se rozsvitila kontrolka motoru, tak jsem to vypnul a nechal na 10 minut vychladnout.  Nastartoval jsem a po 2minutach se stalo to same. Nevite cim to muze byt? Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Mal som ten istý problém, časom sa to bude opakovať častejšie. Nechal som vyčistiť EGR (AGR) ventil za 40€ a rok bol pokoj (auto išlo tak ako predtým), avšak po roku zase začalo auto počas jazdy padať do núdzového režimu + rozsvietili sa kontrolky žhavenia a motoru. Pomohla až kompletná výmena EGR ventilu (750€ aj s prácou a materiálom).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...