Přejít na obsah

Karoq-ruční el. brzda-pozor na zranění


Akeygon

Doporučené příspěvky

Karoq, r.v. 1/2020, patrně se bude týkat více modelů Škoda. Černé tlačítko má galvanicky pochromovanou hranu, ta se zespodu samovolně uvolnila a já se při dotyku tlačítka hluboce řízl do prstu, protože uvolněný plátek chromu je ostrý jako břitva. Krve spousta, potřísněné sedačky. Blbost, ale šlendrián první třídy. Škoda se k tomu staví alibisticky. V Americe by za to někdo vysoudil majlant. Dejte na to pozor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Taky stejný problém,

Tzv. chrom se odloupl a jaksi jsme se škrábl. Musel jsem zbytek chromu oškrábat.

Byl jsem ve škodovce kvůli závadě na převodovce (hučí ložisko) a ukázal jsem jim ten vypínač.

Říkali až dojedu tak to budou řešit. Včetně spodního plastu na zadních levých dveřích - odlepuje se (pravý měnili 14 po prodeji taky se odlepoval), a chrastění krytu zpětného vnitřního zrcátka při určité teplotě. Po hrbolech je to paráda.

Jsou to v podstatě blbosti ale člověka to za ty peníze co za to dal rozladí.

 

Více mě začala po 9 500 tis. kilometrech trápit ta převodovka. Zatím se to objevuje po startu a začátku jízdy.

Co jsem zatím vyslechl ve škodovce nechci ani psát. Počkám co to udělá a pak jim to tam dám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V to věřím.

Auto už je na dílně tak asi převodovka došla a dělají na tom.

Převodovka podle škodovky - vymontovat a zaslat na zjištění příčiny. Dodávat se bude nová.

Aby zjistili zda je to jen ojedinělý případ a nebo zda je tam nějaký problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...