Přejít na obsah

1.6TDI 77kw - špatné studené starty


Kenny.75

Doporučené příspěvky

  • Kenny.75 změnil název na 1.6TDI 77kw - špatné studené starty
  • o 4 měsíce později...

Zdravím mám tento istý motor má cca 162 000km chcem sa opýtať vždy prvý štart trvá o 2-3sekundy dlhšie ako tie ostatné akonáhle motor naštartuje potom celý deň štartuje na brnk a na druhý deň to isté viete mi povedať kde by mohol byť problém poprípade mám VAG čo pozrieť. Motor ide super žiadne kolísanie otáčok a podobne . Ťah ma dobrý aj spotrebu. Neviem kedy bol menený palivový filter či náhodou by nemal súvis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

ahojte, zacinam si vsimat podobny problem. Mam uz najazdene 240t km a sem tam horsie startuje auto. Ked som mal Tourana 2.0tdi 74kw dizel, tak po 200t km najazde mi mechanik v jednej garazi stiahol SW z RJ a prehral ho v NB. Pretoze sa nedala z jeho diagnostiky vlozit vacsia vstrekovacia davka. Tak si stiahol imidz z RJ a zmenil to v inom softe. Nasledne to prehral a Touran startoval, ci uz leto, zima na brnk.
Myslite, ze aj tu v tej O3 to bude treba ?

Dakujem za skusenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...