Přejít na obsah

Jak zapnout infotext u rádia při příjmu DAB vysílání?


Doporučené příspěvky

Ahoj,
možná už to tady bylo ale nenašel jsem, když přepnu na DAB rádio, co se přesně musí nastavit v menu aby se mi ukazoval infotext tak jako v FM vysílání?
Buď jsem zatím na tu správnou kombinaci nepřišel, nebo to prostě nejde. Poslouchám hlavně stanici Evropa 2 - jestli to je třeba nějaký jejich problém?
Ještě dodám že mám ten starší systém infotainmentu - MIB2, auto je z konce r.2019, rádio je tuším Amundsen, zkrátka to s navigací a dvěma otočnými tlačítky.

Díky moc

Editováno: , autor: lukas_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to psal jinde, dle mě jde o to jak je to nastavené na té stanici. Taky mi třeba Evropa 2 v DAB nic neukazuje a v FM ano. Pokud si ale dáš v DAB český rozhlas tak tam to normálně jde. Já naopak hledal jak vypnout DAB a mít trvale jen FM příjem. Stejně nejradši poslouchám rádio přes připojený telefon a infotext mám krásně i na přístrojovce.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...