Přejít na obsah

slabé osvetlenie prístrojovky


PatrikFilo

Doporučené příspěvky

Ahojte,

 

Mám ŠKODA FABIA 1 - 1,4MPI, 2002 - combi (žiadna výbava, len výhrev zadného okna :D  )

 

Veľa problémov som odstránil, ale ostali mi 2 posledné.

 

1 - majiteľ predo mnou vyletoval SMD ledky pre chybu motora a teplotu chlad. kvapaliny. Plus nefungoval repráčik pre akust. signalizáciu a rovnako nešiel palivomer. Teda som si zadovážil druhé - rovnaké a čaká ma ešte riešenie IMMO.

 

Pri týchto budíkoch ešte nešlo podsvietenie. Resp. išlo, ale len veľmi slabo. Nereagovalo na reguláciu jasu atď. Čakal som, že sa to vyrieši po výmene budíkov, ale nie. Problém s osvetlením budíkov je aj na nových - kontrolky svietia OK.

 

A to sa dostávame k problému č.2 - podsvietenie -

 

  • pri polohe kľúča v základnej polohe a zapnutí svetiel do polohy parkovačiek, alebo stretávačiek budíky svietia silnejšie, ale nie ako by mali.
  • Keď kľúč otočím do 2. polohy tak svietivosť ide rapídne dole. Rovnako aj pri naštartovanom motore.
  • na reguláciu jasu nereagujú a svietia (slabo) aj keď odpojím konektor z regulátora podsvietenia. 
  • Na konektore regulátora som nenameral nič = každý pin voči hnedému vodiču bol 0V

 

Napadá Vás niečo? Regulátor jasu nepotrebujem. Uspokojím sa s tým, že budú svietiť naplno :)

 

Ďakujem.

 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...