Přejít na obsah

výměna hydroštelů


Zdend

Doporučené příspěvky

Tak jestli je to pravda, že se kvůli výměně hydroštelů musí sundavat hlava, tak to pánové v Mladé Boleslavi moc nedomysleli, to mám radost:(

Ale nějak se mi to nezdá, jak by se potom ven z motoru dostával takový vačkový hřídel. Nevím, až se podívám na živo, bubu moudřejší.

Editováno: , autor: pava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli je to pravda, že se kvůli výměně hydroštelů musí sundavat hlava, tak to pánové v Mladé Boleslavi moc nedomysleli, to mám radost:(

Ale nějak se mi to nezdá, jak by se potom ven z motoru dostával takový vačkový hřídel. Nevím, až se podívám na živo, bubu moudřejší.

Povolíš šestky šrouby na klíku a vačku vysuneš z boku ven.

Na hydroštely se používá takovej drátek jak je namalováno dole.

Tom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli je to pravda, že se kvůli výměně hydroštelů musí sundavat hlava, tak to pánové v Mladé Boleslavi moc nedomysleli, to mám radost:(

Ale nějak se mi to nezdá, jak by se potom ven z motoru dostával takový vačkový hřídel. Nevím, až se podívám na živo, bubu moudřejší.

Povolíš šestky šrouby na klíku a vačku vysuneš z boku ven.

Na hydroštely se používá takovej drátek jak je namalováno dole.

Tom

Tak je to jasné, měli jste pravdu. Takže, z toho bohužel vyplývá, že hlava musí dolů, celá oprava se prodraží o práci s demontáži hlavy a o těsnění.

Editováno: , autor: pava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včas měnit olej, dávat kvalitní olej doporučených specifikací.

to thomasino: Obyvkle cvakají jen při volnoběhu, ale když jsou hodně špatný tak i při vyšších otáčkách.

Jinak když se měněj hydroštely tak je normální že třeba cca 15-30 minut cvakaj i ty nové než se naplněj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včas měnit olej, dávat kvalitní olej doporučených specifikací.

to thomasino: Obyvkle cvakají jen při volnoběhu, ale když jsou hodně špatný tak i při vyšších otáčkách.

Jinak když se měněj hydroštely tak je normální že třeba cca 15-30 minut cvakaj i ty nové než se naplněj.

A ako je to u 16v 74kw?Mne to cinka pri rozbehu... viete v akej cenovej rovine sa to pohybuje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že pro vyndání hydroštelů hlava dolů nepůjde, ale bude se muset sundat víko vačkové hřídele na přední straně, pod zapalovací lištou. Co já vím, hydroštely jsou dole na vačce, ne v hlavě.

Fabie nema vicko vacky, pro vymenu hydrostelu musi jit dolu hlava!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli je to pravda, že se kvůli výměně hydroštelů musí sundavat hlava, tak to pánové v Mladé Boleslavi moc nedomysleli, to mám radost:(

Ale nějak se mi to nezdá, jak by se potom ven z motoru dostával takový vačkový hřídel. Nevím, až se podívám na živo, bubu moudřejší.

Povolíš šestky šrouby na klíku a vačku vysuneš z boku ven.

Na hydroštely se používá takovej drátek jak je namalováno dole.

Tom

Tak je to jasné, měli jste pravdu. Takže, z toho bohužel vyplývá, že hlava musí dolů, celá oprava se prodraží o práci s demontáži hlavy a o těsnění.

Tesneni stoji cca 300Kč tak to neni az tak strasny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Bemo: http://obchod.autokelly.cz/?SRC=100&RowID=70135577

Ale jestli to cinká jen krátce po natartování tak je to ok, když to u něakých aut mlátí hodně tak se vytlouká dřík ventilů a i vačka dostává rázy, protože náběh není plynulý.

Tom

Dik,ked to vynasobim 16 je to slusny peniaz :D

Skusim ten zvuk nahrat,klepe to strasne....pri vytoceni 1 a 2 obcas 3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...