Jump to content

predne kotuce + dosticky

Recommended Posts

zdravim,

aj mne sa uz prejavili predne brzdy, pri ochladeni, alebo dazdi mi piskaju casto brzdy, aj ked jazdim denne .... prvy rok to nerobilo ale teraz to zacalo .... navyse som vypozoroval, ze uz su na kotuci aj ryhy po dostickach ....

rad by som ich teda vymenil, no co som tu cital, ta nekompatibilita roznych kotucov a dosticiek ma kus desi a original nechcem davat, kedze nevydrzal dlho.... nema niekto nejake skusenosti na dobre kotuce s kombinaciou dosticiek, aby neboli problemy po kratkom case?

moje dosticky a kotuce su pre PR- cislo 1ZE,1ZS

uz som teda vymenil najprv len dosticky za znacku ATE, zatial ziaden piskot nepocut, zda sa mi ze je to aj celkovo lepsie, tvrdsie pri brzdeni ako povodne .... chcel som sa akurat opytat, ked som menil len cisto dosticky, je potrebne odvdusnit aj brzdy? nema niekto nejake skusenosti, niekto mi tvrdi ze ano, niekto ze nie ... tak mam dilemu ... menili sa len dosticky nic ine, jedine co sa robilo s brzdovou sustavou bolo ze sa zatlacil brzdovy valec o kus aby sadli nove dosticky a kus som dolial brzdovu .... auto brzdi hore, len este to neje take ostre brzdenie, ako by som si predstavoval, ale moze to byt tym, ze tie brzdy si musia trosku sadnut

• Downvote 1