Přejít na obsah

Objednat nebo počkat?


petr.podzimek

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Planujem zhruba za 2 mesiace kupit Octavku kombi, predajca mi povedal, ze ked to teraz objednam, cakacia doba je cca 4 mesiace. 

Myslite, ze ked to predajca zada do vyroby, bude to uz vyrobene v novom modelovom roku 2022? vobec neviem ako toto funguje....ani on mi nevedel povedat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, miseb napsal:

Planujem zhruba za 2 mesiace kupit Octavku kombi, predajca mi povedal, ze ked to teraz objednam, cakacia doba je cca 4 mesiace. 

Myslite, ze ked to predajca zada do vyroby, bude to uz vyrobene v novom modelovom roku 2022? vobec neviem ako toto funguje....ani on mi nevedel povedat

Moje zkušenost, auto objednáno 03/2020, podle staré My Škoda app vyrobeno 18.8.(tedy v době, kdy už byl MR 2021). Na autosalon dodáno 7.9.2020 a podle VIN je to MR 2020.

Také nevím, jak to funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle toho co vím, tak prodejce ví moc dobře, jaký modelový rok se momentálně objednává. Tzn. s jakým modelovým rokem se to objedná, s takovým se to dodá. Každá objednávka má svůj BOM.
Prodejci dopředu neví, od jakého data bude nový modelový rok možný objednat. Vědí +- jaký měsíc to bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 5/19/2021 at 10:46 PM, miseb said:

praveze to nie je holobyt, verzia Joy plus, co sa u nas predava

https://webapps.skoda-auto.sk/Akcie/JOY?model=OCTAVIA#joy-plus

Ty ono se to na Slovensku da objednat s Matrix svetlama a bez adaptivniho tempomatu :) Kurde tahle kombinace mne laka! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, petr.podzimek napsal:

A víte co je v MR 2022 nového.nebo jiného?

Já objevil

- 2 nové výbavy

- tažné + 1000

- 2.0TSi 140kW kola v základu  z 18 na 17”

- Active navíc el. dětskou pojistku

- Quartz chybí, navíc Phoenix pastel i pro standarní verze, Mamba, Graphite

- u RS s příplatkový m šedým interiérem není Alcantara ale levnější Suedia

- ty panorama kamery jen v paketu za 8 až 58tis a jen RS, Scout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...