Přejít na obsah

Prevodovy olej 162kW 6st manual


ritch

Doporučené příspěvky

Dilema...p.Sixta nedoporucuje ziadnu nahradu,vyhradne len original.Volal som do autorizaku kde za liter pytaju 67€ (napln 2,3l) a za 2-3deci z posledneho 3tieho litra je to uz dobre predrazena pálka.Kolega daval pri 150tkm Millers 75w80,na ktorom zatial bez problemov odjazdil 25tkm.Pri vypustani ten povodny bol na pohlad (zlty) este v celkom dobrom stave.Páni,pri akom najazde ste menili vy...original,nahrada?

prevod.PNG

G05.PNG

Editováno: , autor: ritch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V manuálu se mění co 5 let nebo 100000. Dej tam originál, nevím co tu pořád řešíte. Když nám to všem radí Sixta, jeden z mála a možná i jediný člověk v republice, který k těm informacím, včetně těch neveřejných,  má přístup přímo u výrobce tak k tomu má asi nějaké důvody.

 

//edit: Já třeba do DSGčka kupuju na sbazaru, bazoši od inzerentů co mají bydliště někde v kraji kde má VWAG továrnu. Když jsem sháněl do Mii (Citiga) napsal jsem pár inzerentům dotaz jestli náhodou nemají .... a měli všichni :D

Editováno: , autor: LiveBomb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...