Přejít na obsah

Performance monitor


Karel Bůna

Doporučené příspěvky

Používáte někdo Performance monitor? Nově vyvinutá aplikace Android Auto Apps Downloader (AAAD) umožňuje instalovat do Android Auta celou řadu aplikací, třeba plné zrcadlení mobilu či monitorování různých hodnot v autě z VAG prostřednictví USB připojení. Na přiloženém videu je vidět sice špatně, ale je, že jsem na první obrazovce měl nastavený točivý moment, výkon a otáčky motoru ve velkých ukazatelích a příčné i podélné přetížení, polohu plynového pedálu a nadmořskou výšku (z nějakého důvodu nefungovala) v těch malých ukazatelích. A pokud někdo používáte, jakou máte zkušenost? Mně to přišlo dost věrohodné, neboť od začátku jsem přesvědčený, že uváděné maximální hodnoty výkonu a krouťáku u mého auta neodpovídají skutečnosti. A především točivý moment přesáhne i 350 Nm proti uváděným 320. Výkon tak výrazně nepřesáhne 132 KW, maximální hodnota byla 137 kW. Věrohodné byly i hodnoty podélného či příčného zrychlení, dostat se přes hodnotu 1G v zatáčce není úplně jednoduché. Zajímavé je sledovat i mnoho dalších údajů, jakými jsou plnící tlaky turba, teploty převodovky, napětí a třeba náklon auta či poloha volantu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 4 týdny později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...