Přejít na obsah

Problém pri štartovaní Octavia 2 RS TSI 2012


Adrián Dugas

Doporučené příspěvky

Zdravím,

Mám octaviu 2 RS s benzínovým motorom r.v. 2012 a mám problém že pri štartovaní auto nedostane dostatok otáčok. Auto väčšinou naštartuje ale s odretými ušami, niekedy bez problémov a niekedy sa stane že hneď zdochne... olej aj všetky filtre sú vymenené takisto aj sviečky. 

Mali ste niekto podobný problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Update: auto jazdilo az do dna kedy sa rozvietila kontrolka motora. auto na druhz den po kazdom starte zdochlo... ak som startoval s plynom na chvilku sa chytilo a hned zdochlo. po napojeni na diagnostiku a vymazani chyb auto nastartovalo a jazdi dalej ale stale startuje zle (asi najskor nizky tlak paliva) a pri pustani plynu na 3.-4. stupni auto cukne. Vynechavanie zapalovania ukazuje stale na inom valci takze vstreky by to nemali byt ... je objednane nove vysokotlakove palivove cerpadlo... zajtra by som mal vediet ci to pomohlo alebo nie. poprpípade napada niekoho cim by to mohlo byt?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

chyby ktore ukazovala diagnostika vyriesila vymena vysokotlakoveho palivoveho cerpadla... auto startuje lepsie no stale niekedy startuje s problemom. Auto tak isto aj šklbe niekedy pri stlaceni plynoveho pedalu alebo cca pol sekundy po jeho pusteni... najviac to citit pri cca 2000 otackah na 3. a 4. rychlostnom stupni. Diagnostika momentalne neukazuje žiadne chyby

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Zdravím všetkých mam problém z auto škoda octavia rs 2.0l tsfi keď je auto v prevádzkovej teplote neviem naštartovať menil som lamdasondi benzínové cerpadlo tepelni senzor vackovej hriadele palivový filter olej všetkých filtere dal som to na diagnostiku a nevykazuje žiadne chybové kodi za studena krásne štartuje ma aj výkon ale keď sa zohreje zatrasie motorom a vypne sa a už neide naštartovať  vie niekto poradiť 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...