Přejít na obsah

špatný teplý start


cuco

Doporučené příspěvky

dik bastien,ale ako sa dava dole ta vec co je na mieste kde su sviecky?nie je tam vidiet kable ako napriklad na fave karburatore alebo na 120.je tam napisane champion aj original sviecky su champion len neviem ako sa to dava dole aby som nieco neposkodil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau mam fabiu 1,4mpi 2000 naj 34000km a ked vypnem teply motor a chcem do 5 minut nastatovat musim na tri krat.ked stojim dlhsie ako 5min pohoda co by to mohlo byt?lambda sonda?nerobi to vzdy

OT:6 rocne auto ma najazdenych 34 tkm?To auto stalo alebo co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím :)

a omlouvám se znovu oživení tohoto starého tématu, ale taky mi Fabka při teplém staru začala blbě startovat. (Pět let a 50t Km bylo vše vpořídku. :))

Za studena a v mrazech je vše Ok, ale když je motor teplý tak naskočí až při druhém startu. Startuju tím stilem že klíček otočím do pracovní polohy a čekám až mi pohasnou všechny kontrolky....

Nemáte někdo nějaké novější informace???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za tip, svíčky jsou tam původní (50t km), tak tam by mohl být zádrhel. Myslím že ale Škoda udávý výměnu po 60t km?. Bateka je nová, tak tou to tyky nebude.

60 tis na svíčky je hodně, já je měnil vždy po 30 tis. a vzduch filtr taky po polovině doporučených km.

vzduchovy filter (pre nasavanie vzduchu do valcov) som vymenil aj ja v polovicnej dobe zivotnosti.

Sviecky mam uz 43tkm a su v pohode, mam dilemu ci ich mam vyenit pri 45tkm alebo standardne pri 60tkm.

Co doporucujete vymenit pri 45t ci pri 60t km ?

Aky typ sviecok sa pouziva z tovarne pre 1.2 HTP 47kW AZQ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Mam 1,4 MPI 2001.

Ak chcem po kratkej pauze nastartovat teply motor, tak to dlho toci a potom naskoci a trosku zabuchoce ako keby ho rozbiehali s kladivom. Ak je vsak motor studeny, nie je s tym ziadny problem.

V skodovacko sevise nic nenasli, vsetko je OK.

Znamy mi vravel, ze mal pri Fabii ten isty problem ale to neriesil.

Nemate s tam niekto skusenosti, co to moze byt?

Vdaka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...