Jump to content

Octavia rs 2.0 TDi 125kw CR palivo

Recommended Posts

Zdravím, potřeboval bych radu.  Dnes mi auto padlo do nouzaku. Napichli jsme  ho, o turbu nebo tak ani zmínka jen chyba v regulaci tlaku paliva a systémový tlak Rail příliš nízký.  Měnil jsem filtry olej svíčky vše v pohodě palivak v motoru zalitej chytlo hned a pak to zaclo dyl startovat  a jakoby to blbe jede strašně těžce a v netahu jak presahnu 1900 padá.Tak  koukám u zadního kola  cosi  o čem jsem si myslel že je druhý palivovy filtr? vedený od nádrže na nějakou hrubou špínu nebo tak  ale opravdu nevím na netu jsem podobný nikde nenašel a vzhledem k jeho stavu pochybuji že funguje ale vlastně ani právě nevím jestli je to opravdu palivak v potrubí nebo neco jiného?  Přikládám foto díky za radu Mira. 

Posted (edited)

To sem jeste nestihl zítra se mám stavit u opraváře ale přišlo mi ze cítím pořád naftu  tak jsem koukal a ze spoda Svíček se mi zdá že mi to vytlačilo trochu nafty nahoru jakoby k těm kolíkům který se na svíčku nasunuji.  Smrdelo to i vypadalo jako nafta  nevím proč a jak se tam dostala  celý sem to vysusil vymenil právě svíčky a pořád  1900  nouzak 

Edited by Mira.skodars