Přejít na obsah

Přední parkovací senzory


CEVETE

Doporučené příspěvky

Zdravím,

jak bylo před 14-ti dny kolem 30 stupňů, tak při každém zastavení se objevila chyba "parkovací systém vpředu". Jen v tomto období a od té doby se to neukázalo. Dnes jsem byl v autorizovaném servisu a samozřejmě nic nenašli ale v tomto deštivém počasí mi "zdarma auto umyli".

Technik mi sdělil, že škodovka má nějaký interní pokyn, že v extrémním počasí, v děšti nebo za horka se mohou čidla chovat nestandatně.

Setkal se s tím již také nekdo?

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Ano, mne sa tiez stale vyhadzovala hláška porucha park pilot vpredu,

robilo mi to hlavne v podzemných garazach pripadne pri nejakej blizkej prekazke, ku koncu to robilo aj 30x za den.

Najprv nevedeli na to prist pretoze po premerani senzory skutocne fungovali, takze potom prislo k aktualizacii software - nepomohlo, vymenila sa riadiaca jednotka - nepomohlo, no a nakoniec sa menilo všetkých 6 prednych senzorov - zatial to drzi, ziadna hláška , takže uvidime, budem to sledovať ďalej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, asi po třetí urgenci se jim to povedlo. Musel jsem jim to ale přesně ukázat co se děje. Co nemají na computeru to se neděje. Bylo od kamínku zepředu trochu cvaklé jedo čidlo. Kdyby se podívali také fyzicky na čidla, tak jsem nemusel být třikrát bez auta. Zatím po výměně dobrý. 5500,-. Čidlo 2700,- ale musí se sundat nárazník, zbytek práce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...