Přejít na obsah

Klepani motoru Octavia 2 2.0tdi PD 103kw BMM


Roman Slavík

Doporučené příspěvky

Zdravím vás, mám dotaz na závadu.

Zniceho nic auto neslo nastartovat, kdyz chytlo, tak jako na tri valce a 3-4 vteriny chciplo.

Nasledne vozidlo po par pokusech chytlo, ale velke vibrace motoru, pri pridani na cca 1500-2000t otacek plynulym pridanim, se beh velmi zlepsil, ale po dosazeni 2500t otacek, zaclo v motoru klepat, spise jako strik nebo vacka, nez jako klika.

ok, napichnul jsem na diag, chyba na prvnim valci, nesla vymazat naskakovala stale, sundal jsem viko, kabel na prvnim striku nebylů moc napevno spise mam pocit ze tam spis jen byl nez ze by byl dobre zasunutej. Ok, vyndal jsem strik, i druhy a prohodil, zavrel a nastartoval, nicmene beh motoru  stejny a opet ve vyssich otackach cca 2500 stejny rachot. Diag tentokrat bez zavady.

Nemate nekdo podobnou zkusenost, ci radu? Nechce se mi menit veci pokus omyl, kdyz diag mlci.

Vsem díky

Editováno: , autor: Roman Slavík
oprava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Roman Slavík změnil název na Klepani motoru Octavia 2 2.0tdi PD 103kw BMM

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...