Jump to content

Fabia IV a konkurence

Dixik2
 Share

Recommended Posts

Jo, ale je třeba si tam přihodit ještě pár příplatků: https://www.opel.cz/content/dam/opel/czech_republic/brochure-library/pricelists/CZ_Corsa_COOL.pdf

1.2 74kW - 350tis

5le záruka 11tis

LED eco - 10tis

barva 13tis

vyhřívaná sedadla 7tis

kožený a vyhřívaný volant 4tis (jen samotná kůže stojí 4.5tis)

parkovací senzory vzadu 8tis

To už jsme kolem 400tis a za autoAC nelze ani připlatit...

• Upvote 1

Jestli fakt dávají běžně slevu 50tis. ( nikde podmínky nepíší) …

Teď rok, dva statistiky stejně budou nic neříkající - jako když někdo přijde a řeknou mu půl roku, rok čekání třeba jde jinam.

Moderní automaty jsou z mého pohledu OK (a opravdu Fabie ani konkurence nejsou sportovní náčiní kde by byl hřích nemít manuál :D ). Věším že DSG ve Fabii bude naprosto OK, stejně jako je ten hydroměnič od PSA. Jen u DSG v kombinaci s litrem to není uplně ideální (nízké otáčky ten motor nedává), tam je řešení od PSA lepší (ale zase zvyšuje spotřebu...).

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By Benny-ova
      Zdravím, koupím toto příslušenství pro vozy Škoda Felicia a Octavia, případně má-li to někdo ve svém voze a změřil by mi to budu rád.
      KCD072001 a KCD072002 - plastové kryty oken (tzv. ofuky);
      KDA072015 - plastové kryty prahů;
      KGA093005A - dekorativní polepy středních sloupků;
      GEA093001A - bezpečnostní paket;
      GEA093013 - halogenová autolampa;
      DMA000001 - taška do kufru velká;
      DMA000005 - taška do kufru;
      DMA000007 - síť na zadní opěradlo malá;
      Děkuji
    • By DanKm
      Dobrý den, po výměně LZ zámku v aut. servisu jsem při přebírání zjistil, že při odemykání auta klíčkem a následném zapnutí zapalování mi jednou houkne alarm. Jinak vše ostatní funguje normálně. Auto je Fabia 1 combi Elegance s centrálem na DO a originálním alarmem rovnou z výroby (5/2007).
      Dle návodu se má při odemčení klíčkem do 15 s zastrčit klíček a zapnout zapalování, jinak se zapne alarm. Tj jasný, to vím a to mi tak i funguje. Ale můj problém je jiný: když např. za 5s po odemčení klíčkem zapnu zapalování, tak ten alarm houkne jen jednou a pak už je všecho v pohodě. Vůbec netuším co má to jedno houknutí znamenat. Auto normálně zamykám i otevíram DO na klíčku, tam i teď po výměně všechno odemyká a zamyká jak má a když jsem dřív párkrát zkoušel i to odemykání zastrčením klíčku (tak auto normálně neodemykám, když mám DO že) tak to vždy fungovalo bez houkání - prostě vždy tak jak má. Netušíte někdo, čím by to mohlo být prosím? Nebo jestli to souvisí nějak s tou výměnou zámku - a nebo je to ještě jiná závada?
      Jak jsem přijel domů ze servisu tak jsem ještě zkusil odemknout náhradním klíčem (oba klíče mám původní), a u něj mi to houknutí nedělalo a u toho co jsem měl s autem v servisu stále dál ano. Tak jsem podezíral ten první klíček, třeba slabá baterka, vadný nebo blbě spárovaný.  Ale když jsem to s tím náhradním zkoušel znovu dnes tak to začalo 1x houkat taky. Takže teď už to dělá to samé i při odemčení tím náhradním klíčem. Tak to už fakt nevím. :-(
      (Ten LZ zámek se měnil protože LZ dveře se náhodně někdy neodemkly nebo naopak někdy nezamkly - dle vyjádření servisu vadný mikrospínač a proto vyměnili celý ten zámek.)
      Jinak se omlouvám jestli je to moc složitě popsané - chtěl jsem to vyjádřit co nejpřesněji. Kdyby bylo potřeba něco dalšího co mám zkusit nebo doplnit tak se ptejte prosím. Uvítám každou radu - protože tohle je pro mne teda záhada:-). Diky!

• By PTiCA
      22 let od premiéry prvního modelu FABIA uvádí společnost ŠKODA AUTO na trh čtvrtou generaci tohoto oblíbeného vozu. Ten je poprvé postaven na modulární platformě MQB A0 koncernu Volkswagen a nabízí nejvelkorysejší prostor ve své třídě, vyšší komfort a mnoho nových asistenčních systémů. Nová FABIA se také může pochlubit tradičními přednostmi vozů ŠKODA, mezi které patří přesvědčivý poměr ceny
      a užitné hodnoty, vysoká funkčnost a mnoho Simply Clever prvků.

Tiskova_mapa_SKODA_FABIA_WP.pdf
      Exterier

SKODA_FABIA_Exterier_I.pdf

SKODA_FABIA_Exterier_II.pdf
      Interier

SKODA_FABIA_Interier.pdf
      Aerodynamika

SKODA_FABIA_Aerodynamika_I.pdf

SKODA_FABIA_Aerodynamika_II.pdf
      Rozměry

SKODA_FABIA_Rozmery.pdf

Kola

SKODA_FABIA_Kola.pdf

Motory
      Čtvrtá generace modelu FABIA nabízí čtyři motory nové generace Evo koncernu Volkswagen. ŠKODA AUTO tak v porovnání s předchozím modelem rozšiřuje paletu pohonných jednotek. Širší než dosud je také výkonové spektrum, které sahá od 59 kW (80 k) do 110 kW (150 k). Motory splňují přísnou emisní normu Euro 6d. V kombinaci s 50l nádrží, která je k dispozici na přání, tak činí dojezd u tříválcových motorů více než 900 km v režimu WLTP.
      Motor Počet válců Max. výkon Max. točivý moment[Nm] Převodovka Max. rychlost* [km/h]  Zrychlení 0-100 km/h* [s]  Kombinovaná spotřeba* [l/100 km]  Emise CO2* [g CO2/km]  [kW] [k] 1,0 MPI EVO 3 59 80 93 5-M 179 15,1 5,1 116-131 1,0 TSI EVO 3 70 95 175 5-M 195 10,6 5,1 113-128 1,0 TSI EVO 3 81 110 200 6‑M 7-DSG 205 205 9,7 9,5 5,0 5,5 114-128 125-139 1,5 TSI EVO 4 110 150 250 7-DSG 225 7,9 5,6 128-142
    • By km7ecz
      Prodám plechové disky 5x100 6Jx14 H2 ET37 z Fabie 2 s ojetými zimními pneumatikami Nokian WR D3 185/60 R14 82T se vzorkem 4mm (vhodné na dojetí v létě nebo jako rezerva).
      Možný prodej 1 kola za 300,-
      Předání Ostrava Poruba.
    • By fugas20
      Predám Alore disky zo škoda rapid r16 s pneu
  • Create New...