Přejít na obsah

Kovová rána(přeskočení)


elurban12

Doporučené příspěvky

Zdarec,obracim se na vas jelikoz si nevim rady...mel jsem s rapidem zimni bocni srazku s vysokym obrubnikem cca v 25km rychlosti(ohle leve rameno,lozisko KO,zbytek ok)nasledovala vymena tehlice,loziska,ramena,geometrie...2 tydny bylo vse v pohode,ovsem z niceho nic jsem si vsiml,ze pri vytoceni volantu pouze doprava(prudce rejd) nebo pri parkovani zpateckou se v nepravidelnych intervalech ozve kovova duta rana nekde z prostredka v dolni casti podvozku(az bych rekl preskoceni neceho),je to bomba celkem,nejhorsi je...ze se to objevuje nepravidelne(jednou udela,podruhe uz ne pri kopii pohybu)nasledovala vymena leve polosy,ulozeni tlumicu,tlumicu,(pruziny byly jak nove,vylucuji moznost ze by to nasi mechanici spatne montovali)-beze zmeny.Byl jsem na stk,ktery to auto proklepl na trepacce a zadne vule nebo cokoliv,vse pevne a OK,nasledovala vymena ramena praveho,komplet ulozeni stabiku,stabiky,komplet cepy rizeni s tyckama,geoska.Tyden jsem zasl ze to pomohlo,ale po tydnu uz je to zase zpatky a zase obcasna rana jak prase.Ctyri mechanici vcetne stk absolutne netusi co s tim.Napada me rizeni kompletni,ale na stk se technikovi zdalo ok,volant a auto se chova jak nove,co myslite vy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...