Přejít na obsah

Problém s nastartovaním škoda superb 3


marektrudic

Doporučené příspěvky

Zdravím, mám takový problém. Po zmáčknutí tlačítka start u superb 3 mi nejede palubovka a ani start auta. Vůbec se mi nerozsviti ani po několika zmacknutich. Tlačítko jsem nechal vyměnit,ale problém přetrvává. Další možnost byla výměna baterie a mínusový snímač/pojistka  vedle baterie. Opět bez reakce. Jsem už zoufalý. Máte někdo nejaky dalsi napad? Dekuji!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

To určitě byla vadná jednotka Kessy. Stalo se mi to samé na dovolené v zahraničí v srpnu 2021. Další věc co při této závadě blblo byl dotah oken, dolu okna šla nahoru už ne. Chorvati v autorizovaném servisu Škoda v Aibi Zadar mi během 14 dní doslova vystřihali alarm, odpojili kamery, zničili start stop tlačítko a nic neopravili. Dokonce to po sobě ani nedali do původního stavu. Ještě navíc zničili 6 měsíců starou AGM baterii tím že ji zcela vytloukli. Ještě že jsem měl asistenci pro odtah do ČR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zdravim ,, takze mam ten isty problem.. auto superb 3 ..2016 2,0  110kw .. stlacam tlacitko start vobec nic sa nerosvieti .auto nevypisuje ze kluce nie su v dosahu. odomikanie klucom funguje normalne ,, diagnistika ukaze len getaway po zatlaceny tlacidla start sa ukazu aj dalsie riadiace jednotky v diagnostike. ziadna nevyhodi ziadnu chybu.  do riadiacky motora som sa nedostal.  Tlacitko vyzera ze funguje v diagnostike ukazuje ze spina .pri poistkach v motore zopina aj nejake relatko. v riadiacke kessy ziadna chyba aspom ja tam ziadnu nevidim ale ja nie som odbornik . vie niekto nieco poradit ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Treba rozobrať a vyčistiť štartovacie tlačidlo...

 

 

Ja som to robil už pred 2rokmi,ale poslednú dobu znova blbne,že naštartujem na 3-4pokus

Rozmýšľam,či rovno nekúpim nové,stojí 38e

 

https://www.skoda-diely.sk/nahradny-diel/3v0905217awhs-tlacidlo-start-32037.html

 

Editováno: , autor: titanius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Takze auto je doma .. chyba bola uz tu spominana riadiaca jednotka kessy cislo 3q0 959 435 c.

Kazdopadne je to taka prijemna chyba.. 

U mna ako najvacsi problem bola elektricka zadna brzda ktora sa nedala odblokovat .. nefungovali riadiacky takze ani cez pc sa to nedalo. Nie kazda odtahovka vas vie zobrat.. v servise skoda to riesili ze dali dole zadne kolesa a manualne tie brzdy odbrzdilli. 

 

V servise mi vravel ze nie je to casta chyba ale stava sa .. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...