Přejít na obsah

Klepání, drnčení předního kola u řidiče


michalrce

Doporučené příspěvky

Zdravím :) 

Prosil bych o pomoc a možná i radu.

Mám Octavii III po faceliftu 2017 nájezd 46.600 km a od předního kola u řidiče se ozývá klepání a drnčení při přejezdu přes nerovnosti(hrbol, výmol, retarder atd.).

Dnes vyměněny přední tlumiče, pérování, stabilizacni tyčky a stále se ozývá ten samý zvuk jako před výměnou tak tedy zbytečně 8.000,- v čudu.. 

Nevíte někdo čím by to mohlo být? Někdo podobné zkušenosti s problémem a zdárným vyřešením problému? 

Moc předem děkuji za Vaše názory a případně rady :) Díky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 37 minutami, Vápno napsal:

Nemůžeš to alespoň nahrát? Nedělají to destičky? Mně teď třeba chrastí plech za kotoučem. Je zrezlej na hadry. Docela brzo po 5 letech.

Je pravdou, že to začalo dělat od té doby, když mi vyměnili brzdové destičky... Pokusím se to nahrát ale předpokládám, že tam nic slyšet nebude... Dělá to když se kolo rozkmita na nerovnoatech... Ale zkusím to :) Děkuji za Váš názor! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 1 rok později...

Přidávám svou zkušenost. Taky se mi od levého kola ozývalo různé klepání a vrzání na nerovnostech (později při brždění nebo když auto stálo a jen se s ním houpalo). První oprava: promazaní brzdového třmene, to nepomohlo. Druhá oprava: závadu jsem si musel najít sám, byl problém se zadním silentblokem v rameni (viz. foto). Druhou opravu jsem řekl, že je problém v tom silentbloku a požadoval jsem sepsání reklamačního protokolu (měl jsem najeto 96500km), škodovka opravu uznala. A už je klid.

 

 

IMG_4174.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...