Přejít na obsah

následek laického kódování: nesvítí světelná houkačka - doporučení odborníka na nápravu


radecho

Doporučené příspěvky

Přeji hezký den všem,

 

hlásím se do fronty nadšenců, co si svým neodborným zásahem při kódování způsobili problém.

Mám Octavii III kombi, rv. 2015, 1.4TSI 110kW

Před rokem jsem měl půjčený kabel a kódoval si poprvé v životě dle návodů na netu (asistent do kopce, cornering atd.). A až nedávno mě někdo upozornil, že mi nesvítí správně světelná houkačka. Taky jsem si toho mohl všimnout sám, no nic, teď si to budu naproti zdi večer preventivně zkoušet... ;-)

 

Průběh kódování přísvitu do zatáčky (corneringu) jsem si krok po kroku fotil, probíhalo to během několika dnů a i různých verzí VCDS.

 

Cornering mi funguje, ale při světelené houkačce svítí jen jedno světlo - je to zachyceno na přiložených fotografiích. A to je ten problém :(

Jinak všechna světla fungují, i dálkové, jen ta světelná houkačka vyvolaná páčkou.

 

Než mě začnete bičovat, tak vězte, že jsem si už sám nafackoval. Kabel už bohužel nemám. Proto sháním někoho šikovnějšího, kdo by mi tu světelnou houkačku dal do kupy. Jsem z Královehradeckého kraje, ale nemám problém přiject kamkoliv, spojím si to s nějakým výletem ve vašem okolí.

 

Pro ty, kdož toto budou v budoucnu číst: podívejte se na připnutý příspěvek u tématu Elektrika, kde je popsáno, že obecné návody už neplatí, protože mnoho druhů výbav a modifikací atd. atd.

 

Děkuji za doporučení nebo privátní zprávu,

Radek

 

IMG_4939.jpgIMG_4919.jpgIMG_4918.jpgIMG_4912.jpgIMG_4911.jpgIMG_4910.jpgIMG_4921.jpgIMG_4909.jpgIMG_4913.jpgIMG_4916.jpgIMG_4915.jpgIMG_4914.jpgIMG_4917.jpgIMG_4920.jpgIMG_4940.jpgIMG_4941.jpgIMG_4942.jpgIMGx 21-06-15 17-21-55 6859 Octavia nesviti svetelna houkacka.jpg

Editováno: , autor: radecho
úprava pořadí fotografií
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napravili... jak nadnesené slovo. Napravil Krosta a přidal další kódovačky za což velmi děkuji.

 

A kdybyste viděli jeho Oktávku, tak to je vlastně jen takové slupka, dle mě asi sám nevyjmenuje vše, co má vyměněné. Prostě zapálený nadšenec od Mladé Boleslavi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...