Přejít na obsah

Porucha venkovní kliky u dveří spolujezdce


mhhory

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

stala se mi dnes taková nemilá věc, přijdu k autu, chci nasednout a vezmu normálně v klidu za kliku tak jako vždy, ale klika najednou povyjela a zůstala ve stavu jaký je na fotce. Nejde zpět ani ven... Prostě visí úplně na volno a nejde s ní cokoliv dělat.

Nevíte náhodou čím by to mohlo být a co je příčinou, případně zda musím nutně navštívit servis ?

 

Děkuji za odpověď.

M.H.

20210620_173303.jpg

20210620_173251.jpg

20210620_173324.jpg

20210620_173233.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to bude asi ono, za kliku jsem hodně nezatáhl. Ale celý den auto bylo na tom největším slunku a jestli je možný, že to bylo dost zahřáté ? nevím...

Předpokládám, že se na to bude muset zvnitřku, tzn. rozebrat tapec u dveří.... nějaký postup, doporučení ? případně nechat na servis... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem se k tomu dneska dostal, rozdělal krytku a podíval se na ty dva šroubky. Bohužel tam žádné nejsou, pokud jsem se podíval u strany řidiče, tak tam je to jasné, ale u na straně spolujezdce je to celé  posazené mimo středy, navíc mi to přijde celé nějaké rozhašené. zřejmě se tam něco vylámalo a nebo fakt nevím, zřejmě v tomto ohledu sám nic moc nevyřeším a budu muset navštívit servis. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...