Přejít na obsah

Ambient light 10 - 30


CHOVKY

Doporučené příspěvky

Já si s tím nyní hraju abych našel stejné barvy pro budíky i pro dveře.protože při nastavení stejných čísel jsou barvy rozhozené.pracuji na tom přes aplikaci car scanner jde to docela dobře,ale abych našel úplně stejné odstíny bude chvilku trvat.pak zkusím napsat porovnání čísel barev pro dveře a pro přístrojovou desku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po pravdě nevím jak dlouho, protože jsem zjistil že i odstíny barev jsou jinak, protože to zkouším a třeba zelenou mi to dává porád stejnou , a nemám bohužel čas u toho sedět dlouho v kuse, ještě komunikuji se známým co si s tím taky hraje, tak uvidíme jak to dopadne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

tak na youtube od uživatele JiriVRS už je tabulka s barvami ambientního osvětlení a má tam variantu pro 10 i 30 odstínů. Video se jmenuje: rozšíření barev ambientního osvělení.

Ve videu jsou vidět tabulky  s čísly barev pro infotaiment a pro dveře.

Snad to někomu pomůže

on to koduje přes vcds já k tomu použil aplikaci car scaner a je to rychlejší a hlavně barvy tam jdou jednodušeji přepisovat

Editováno: , autor: olexaV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...