Přejít na obsah

Klepání stěrače o sloupek


xmenadis

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny a předem se omlouvám, pokud už se to tu řešilo, bohužel jsem nic nenašel.

 

U mé O III FL mám drobný problém a to ten, že mi levý stěrač klepe o sloupek u řidiče. Nevíte někdo, co s tím, jestli se to dá nějak jednoduše napravit?

 

Poznamenávám, že je to mé první vlastní auto a takovéhle běžné problémy jsem ještě nikdy u jiných aut neřešil, tak s případnými radami na mě buďte jak na totálního analfabeta 😄 Předem mockrát díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jejda, neprojevuje se to ve vyšších rychlostech (typicky přes 120 kmh)? Takové podivné drnčení až svistot, závislý na rychlosti ?

 

Něco takového mě totiž již také pár týdnů trápí - ani v servisu nevěděli, co by to mělo být. Jdu tam počátkem července na kontrolu, tak by to pomohlo to vědět...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic složitého to není. Jen to prostě někdy nejde sundat. Raději to pořádně nastříkat nějakým sráčem na povolování zarezlých šroubů a nechat působit. Když to nepůjde dolů, tak nepoužívat nějakou moc velkou sílu, ale vzít na to stahovák ať se neponičí ta osa s tím tisícihranem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...