Přejít na obsah

Tesnenie antena


Roman55

Doporučené příspěvky

Nazdar chlapi. V prednej casti anteny na oboch stranach nedolieha tesnenie na antenu, je tam medzera medzi tesnenim a plastom. Skusal som ho vytiahnut hacikom, ale bez sance, akoby tam chybalo, alebo len nedoliehalo az na antenu. Mate to aj vy tak? Je to na reklamaciu? Inak ta antena na Scalach je strasne zle riesena. Uz som mal menenu kablovinu, co ide z anteny kvoli chybe SOS a aj pod nu zatekalo. 

IMG_20210628_090123.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tento problém mám aj ja. V servise si to nafotili a majú mi dať vedieť čo s tým. Do servisu asi pôjdem budúci týždeň s vrzgajucou výplňou dvery u jazdca, občasným výpadkom vyhrievania sedadla a pribudla aj táto estetická vada. Este je otázne ako to zhodnotia v SA. Ale aj by menili tesnenie mám obavu ako sa demontuje to tesnenie lebo odkedy dali dole výplň dverí kôli piskaniu okien pri spustení tak vrzga výplň. Taktiež ako menili operadlo vynecháva vyhrievanie sedadla aj keď neviem či to môže mať súvis s opravami. Po obede sfotim moje tesnenie a môžem dať foto ako vyzerá moje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, diky. Daj vediet, co ti povedali. Zevraj sa tesnenie anteny samostatne neda objednat, iba komplet antena. A sam to demontovat nechcem, davat dole stresny tapacir, lebo sa potrhaju konektory, uz sa bojim tej anteny aj chytit. Strasne to vymysleli s tou antenou, ked mi menili kable z anteny oprava 600€.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som vravel technikovi že nerád by som do toho supat dával a on že a čo keď vám bude zatekat? Ale to už keď dajú dole tapacir môže dopadnúť ako moje dvere že vrzga. No ale aspoň ja som nepostrehol aby zatekalo. Ok dám tu info čo z tým budú robiť. Na salóne som pozeral scalu tak nemala tak tesnenie dohuzvane

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne pomohlo to rozobratie v servise, ked mi menili kable, lebo aj antena bola zle dotiahnuta a potrhalo mi konektory. Teraz na strechu dolieha dobre, je tam napevno, len to doliehanie tesnenia na antenu som si vsimol az po servise 🤦 dufam, ze to nieje nejaky problem a nebude zatekat teraz ztade. Predtym mi zatekalo zospodu. 

Editováno: , autor: Roman55
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiez to mas podobne ako ja. Ako keby sa to tesnenie vpredu casom odliepa od anteny. Soudruzi to nedomysleli. Este ma napadlo tam dat cierny silikon 😁 novu antenu za 150€ sa mi kupovat nechce a zase znicit kablovinu. Daj potom vediet, co ti povedali nato v servise. Ja pockam, ci sa to nezacne viac odliepat a potom to budem riesit cez garancnu. Pre slots: Mne nepomohol ani hacik, lebo to tesnenie vobec nedolieha az hore na antenu, akoby sa to casom odliepalo. 

Editováno: , autor: Roman55
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...