Přejít na obsah

Vrzaní plastu kapličky


bambus1983

Doporučené příspěvky

Zdravím, mám najeto cca 9 000 km a začal mi vrzat plast kapličky. Zejména při přejíždění příčných nerovnosti nebo po kočičích hlavách je to nepříjemný zvuk. Zkoušel jsem ten plast vně kapličky různě pomačkat a chvíli to pomůže nebo je to ještě horší. Žádné trvalé řešení. Neřešil to tady někdo v servise, či nějaká rada?

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal jsem pod tu kapličku silný molitan, trošku takový tvrzený a volant jsem namáčkl co nejvíc nahoru a dopředu. Ten molitan je po celé šířce spodku kapličky a malinko na každé straně přesahuje, až je ohnutý. Až bude čas tak zajedu do servisu, ale po zkušenostech.......nevím nevím. Aby to pak nebylo ještě horší.

Já mám tedy tu digitální přístrojovku a paket sport, tak nevím jak je to u tebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mám velmi dobré zkušenosti  tímto přípravkem . Je nemastný . Třeba i když se navíjejí pomalu bezpečnostní pásy tak postříkat. Když jsem vnoučatům lehce stříkl na skluzavku, tak to byla velká radost jak to jede. Co se týká vrzající přístrojovky tak lehce stříknou do spár a ono to i po čase vzlíná.

https://www.tech-lit.cz/antistaticky-mazaci-prostredek-ath-antihaft-2000

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 rok později...
V 29. 6. 2021 na 19:28, Michal T. napsal:

Sice Scala, ale stejné. Sanitární silikon na styčné plochy a zobáčky a je klid. Stejně jsem řešil madla ve dvěřích. Po aplikaci:

 

 

Prosím o nějaký detailní posis kam nanést silikon? Či kde jak a čím podlepit? Díky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...