Přejít na obsah

Chyba p2014


Svanci724

Doporučené příspěvky

Ahoj lidi, chtel jsem se zeptat zda nemate nekdo zkusenost s chybou p2014 sací potrubí runner pos snímač/switch circ bank1.

Podle chyby jsem myslel ze bude problem se senzorem tlaku a skrtici klapkou. Klapku jsem vycistil a senzor vymenil. Chybu jsem zkusil pote vymazat diagnostikou, ale po par kilometrech se objevila znovu. Nasel jsem v jinem tematu ze pokud cistim klapku, je po znovu pripojeni ji potreba pres diag. nastavit, ale bohuzel pres moji diag. to nejde. Sama se predpokladam nenastavi, takze muze to byt kamen urazu ze se chyba znovu objevuje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak jsem vymenil klapku a vypadalo to nadejne, ale chyba se asi po 30km objevila znovu. Jedine co me napadlo jestli neni jeste problem s potenciomentrem co je u klapek primo v sani, ale at hledam jak hledam, vsude ho nabizeji jen v kompletni sade s celym sanim. Zkusim zavolat v pondeli do skodovky zda ho maji i zvlast.

Jinak pridal jsem komplet detail te chyby.

IMG_0937.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...