Přejít na obsah

FABIA III jaký rozměr na léto?


Malotraktor Mates

Doporučené příspěvky

Ak máš citlivé kosti a potrpíš si na komfortnú a pokojnú jazdu, chodíš len po meste alebo okresky, zostaň na R15.

 

Ak jazdíš diaľnice, máš rád stabilnejšie auto pri trochu rýchlejších prejazdoch zákrutami a zároveň ti nebude vadiť mierne tvrdší podvozok (subjektívna vec), choď do R17.

 

R16 nemá význam riešiť, pretože jazdné vlastnosti a komfort sú takmer rovnaké ako pri R17, ale výber pneu je užší a teda neraz sú drahšie ako R17. Do R16 choď jedine ak natrafíš na nejakú naozaj bomba cenu.

Editováno: , autor: brrrrm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě originální a co se dobře udržují. Mám sice rapida, ale to je jedno. Zima jednoznačně na 15", ale letní 16" nejsou už pro můj fajnovej a starej zadek i když se někdy ještě odvážu a známé Buchláky si vychutnám, ale to je tak vše, viz. Brrrm. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

87V je hmotnostní a rychlostní index*, 7Jx17 Je 7" šířka ráfku typu J při (průměru) 17". ET46 je zális, tedy "utopení" kola v podběhu, nižší ET, kolo víc ven. Někde jsem měl pěknou vyčerpávající tabulku, vyvracející i tvrzení, že DOT je datum výroby pneumatiky (a teď bude flame :) ), ale tohle taky postačí, z pohledu disků (pneu tam jsou určitě někde taky: http://www.pneumatiky-obchod.cz/technicky-radce.html

*Tyhle indexy jsou celkem spjaté, ještě jsem asi neviděl např. pneu 88T atd. 

Editováno: , autor: bouchy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...