Přejít na obsah

Skoda Kodiaq 4x4 Laurin&Clement, SOS Call Error


R. Danley

Doporučené příspěvky

Zdravim, Mam kompletne novou Skodu Kodiaq 4x4 Laurin & Clement, Uz po dvou dnech odebrani vozidla od dealera tady v Londyne, UK, se mi na palubovce objevila chyba SOS call modulu a ze mam navstivit prodejni servis. Taktez prihlaseni uzivatele je velky problem coz si myslim ma souvyslost protoze auto ma problem se prihlasit k siti. Dalsi proble je s Bluetooth, kdyz nekdo vola, nikdy me neslysi nebo naopak, GPS ma problem se zorientovat kde se auto vlastne nachazi atd. Navstivil jsem autorizovany servis, rekli ze preinstalovali system ale po dvou dnech se to stalo znovu. Podle ostatnich diskuznich for tady v anglii je to velmi bezny problem. Muze mi nekdo poradit jak se tohle da resit? Poprve jsem si zvolil koupit Skodu a zvolil jsem tu nejdrazsi a nejlepe vybavenou variantu na trhu, ale potykam se jen s problemy. Dekuji vsem za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli to není tím, že jezdíš v protisměru, že se nedokáže zorientovat. :-) Ta elektronika je problém napříč koncernem. Já mám Supa III a taky občas vyhodí chybovou hlášku. U manželčinýho Kodiaqa to skončilo výměnou jednotky E-Callu, tak to tě možná čeká také. Jinak ti nezbývá asi nic jiného než urgovat servis, bohužel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, R. Danley napsal:

Zdravim, Mam kompletne novou Skodu Kodiaq 4x4 Laurin & Clement, Uz po dvou dnech odebrani vozidla od dealera tady v Londyne, UK, se mi na palubovce objevila chyba SOS call modulu a ze mam navstivit prodejni servis. Taktez prihlaseni uzivatele je velky problem coz si myslim ma souvyslost protoze auto ma problem se prihlasit k siti. Dalsi proble je s Bluetooth, kdyz nekdo vola, nikdy me neslysi nebo naopak, GPS ma problem se zorientovat kde se auto vlastne nachazi atd. Navstivil jsem autorizovany servis, rekli ze preinstalovali system ale po dvou dnech se to stalo znovu. Podle ostatnich diskuznich for tady v anglii je to velmi bezny problem. Muze mi nekdo poradit jak se tohle da resit? Poprve jsem si zvolil koupit Skodu a zvolil jsem tu nejdrazsi a nejlepe vybavenou variantu na trhu, ale potykam se jen s problemy. Dekuji vsem za radu.

No já mám modelovy rok 2020 a infotaiment verze 2.5  a tam problemy s timto nejsou. Asi už máš verzi 3.0 a tam je těch problémů vic. držím palce ať ti to co nejdřív opraví

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Podoba sa to na nieco co som mal ja. Aspon v niektorych smeroch. Nehlasi to nahodou poruchu GPS anteny cez diagnostiku? Lebo SOS call vyuziva GPS v pripade nehody. Mapy teda GPS antenu tiez. GPS antena tiez sluzi na mobilne spojenie. Zameral by som sa mozno tymto smerom. Pripadne kabelaz k antene... ale diagnostika by to mala odhalit... Vymena GPS anteny + praca v Skoda servise ma stala 355eur.

20210903_195326.jpg

20210903_200249.jpg

20210903_200743.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Hmmm tak porucha ecall sa vratila... sice poloha auta je uz v poriadku, avsak nepravidelne mi vyskakuje porucha nudzoveho volania, ktora za kratky cas stale zmizne. V Skodovke mi chcu znova rozobrat stresne plato a pozrieť sa ci nahodou pri oprave nepricvaklo nejaky kabel, ale pravdepodobne tato chyba podla mna bude softvérova... ma niekto podobne skusenosti?

20211023_150944.jpg

20211025_174045.jpg

Editováno: , autor: sato1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...