Přejít na obsah

Kovové klepání od převodovky (automat)


CeresCeres

Doporučené příspěvky

Zdravím,

Mám už 7 měsíců 4. octavii a poslední dobou jsem vypozoroval takové kovové klepání z oblasti převodovky. Nejvíce to jde slyšet při jízdě po kostkované cestě, klidně jenom 10km/h na dvojku.

Byl jsem s tím jednou v servisu, ale problém se nám v tu dobu nepodařilo vyvolat, teď to už jde ale slyšet kdykoliv, když přejedu nerovnost na silnici, nebo když prostě jenom jedu trochu pomaleji. Ve větší rychlosti nad 70km/h to už splývá a nejde to slyšet vůbec. Nemá někdo tušení, co by to mohlo být ? Jestli to je opravdu převodovka, nebo něco jiného. Přikládám nahrávku z auta, kdy jsem jel právě po kostkované cestě 10-15km/h. Je to nahrané na telefon, proto je potřeba si to opravdu zesílit, v autě to jde ale slyšet o dost víc. Na řízení samo o sobě to nemá žádný vliv, ale zní to děsivě a určitě to není normální.

 

https://www.youtube.com/watch?v=CuoOkhcMjXM&ab_channel=Ceres

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...