Přejít na obsah

Kodiaq elektrická sedačka spolujezdce s pamětí


mikkiste

Doporučené příspěvky

Ahoj profíci,

chtěl bych poprosit o radu v následujícím problému. Kamarád si do Kodiaqu pořídil nové přední elektrické sedačky obě s pamětí - předtím měl spolujezdcovu mechanickou, řidičovu el. s pamětí. Sedačky jsou úplně nové origo z výroby (L&K). Řidičova sedačka funguje bez problémů. Pro spojujezdcovu byly pod sedačkou v podlaze nechystané všechny konektory na připojení, ale po připojení ta sedačka nejeví známky života. čekali jsme, že půjde aspoň nastavovat, ale vubec žádné tlačitko nefunguje.

 

Zatím jsem zjistili a zkoušeli toto, ale nikam jsme se nedostali, sedačka je pořád mrtvá:

  1.  ve srovnání s konektorem pro řidičovu sedačku v podlaze má spolujezdcův konektor přivedených jen 5 kontaktu, kdy řidičův tam má přivedených tušim 8 kontaktů.
  2. Měřil jsem napětí v konektoru v podlaze a na nějakých kontaktech jsem našel 12V, takže konektor vypada živý.
  3. Přes diagnostiku jsem přidal jednotku 06 (spolujezdcova sedačka s pamětí) do jednotky CAN gateway, ale na samotnou jednotku 06 jsem se nodokázal připojit - bez odezvy. 

 

Sedačka je aktuálně v takové poloze, že se ani nedá komplet přišroubovat, takže je to teď dost na pytel, protože drží jen na dvou předních šroubech.

 

Děkuji předem sa pomoc a rady!

M.

Editováno: , autor: mikkiste
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...