Přejít na obsah

Záhadné tlačítko


nikolaz

Doporučené příspěvky

zdar lidi, ví někdo sakra k čemu je to záhadné tlačítko nalevo volantu pod palubovkou? v návodu není , na netu milion spekulací , máte někdo něco přesnějšího než že tím zapínáte taxametr, vypínáte sledovací zařízení, zapínáte alarm nebo přivoláváte obyvatelé planety ZARTA? dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podľa popisu sa jedná o dorobené tlačidlo. Ak chceš mať istotu, na čo slúži, máš dve možnosti:

1) kontaktovať predchádzajúceho majiteľa,

2) odcvaknúť kábliky vedúce k tlačidlu a máš istotu, že neslúži na nič.

 

Ja mám v aute 6 takých prepínačov, prepínač pod volantom mi vypína podsvietenie nôh. Ďalšie dva prepínače čakajú na montáž, len som im ešte nevymyslel funkciu. Už teraz ľutujem budúceho majiteľa auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tlačítko je aktivní když ho zapnu, šel jsem dál po kabelu a nic, tak sem rozebral boční kryt od palubovky a našel tam zapnutou šedou krabičku napojenou přímo na počítač. vypadá to na tu knihu s gps, otázka lidi, má s tím někdo zkušenosti? dá se ta krabička nějak přeinstalovat abych to měl sám pro sebe do mobilu a pro nikoho jiného, když mi lohnou auto abych ho našel? nebo nějak natvrdo odpojit, protože aby to člověk odpojil a vytáhl potřebuje bud znát odpojení nebo hooodně zručnosti abych to vůbec z tama dostal ale nevím když to odpojím jestli se nic nestane. vede k tomu konektor s tunou drátů a dráty sou rovnou napojené na přípojku od diagnostiky auta.

IMG_20210711_204551[1].jpg

IMG_20210711_204543[1].jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...