Přejít na obsah

Swing aktivace smartlink


Doporučené příspěvky

On 3/27/2024 at 4:03 PM, Dodi 15 said:

@Jan D dotaz, mozna uz spolu reseno, ale jsi po vymene jednotky, ze mas SW 0742? Me bylo receno SW 0469 strop.

Nič menené nebolo. Tento softvér mi nahadzovali cez prístup k škodováckej databáze a tam nahodilo najnovší softvér ktorý bol v tom čase dostupný na moje rádio.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Jan D Jsem byl porovnat ve voze a mam vlastne stejny jen HW 40, tim se to vysvetluje a sypu si popel na hlavu. 
Porovnaval jsem jeste s @vormen a tam to mame vsechno stejny, jen nesouhlasi cislo zarizeni, a mam pocit, ze nekde psal, ze taky nejde vice aktualizovat. 
Jinak bezdratove funguji dobre, ted od posledni altualizace na 0469 se jednou na 10s seklo, ale hned pote bezelo bezproblemu dal, tak snad to bude ok.

Jeste poznatek, manzelka v Kamiqu 06/20 ma od nova myslim 0464?, taky bezdrstove a nikdy zadny problem, coz je dobre, ale nechapu to proc v nekterych vozech to funguje a nekde ne.

IMG_9314.jpeg

IMG_9315.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...