Přejít na obsah

Auto se na volnoběh celé hýbe + další "vady"


Drobeek

Doporučené příspěvky

Zdravím mám Octavii 2 gen 2.0 tdi PD 103 kw, BMM ,rv:2008 před face. Mám zde více asi problémů a video u kterého bych si rád přečetl váš názor zda má motor "zdravý" chod, když stojím na místě auto dost houpe v interiéru jako kdyby se motor hýbal dopředu a dozadu, okamžitá spotřeba mi klesla na 0,03 l/h když zapnu klimu tak to přestane a spotřeba se vrátí na 0,05 l/h, auto je čerstvě po výměně rozvodů v servisu proto jsem koukal na nastavení synchronizačního úhlu a ten je v pořádku viz fotky nic méně houpalo i před výměnou rozvodů jen né tak často jako teď , dále jsem koukal na výpis chyb a ukázalo mi to "žhavící svíčka válce 1, přerušený obvod trvalé", auto mi přijde trochu přidušené jako kdyby nešlo za plynem co tím myslím ? třeba jedu po dálnici konstantní rychlostí najednou chci rychle přidat a autu prostě trvá než zabere, dost často musím taky řadit protože jak jsem říkal přijde mi přidušené. má otázka je: co může způsobit to že se auto takto hýbe když stojí, dále jestli u té žhavicí svíčky jde jen o problém s tou žhavící svíčkou a bude stačit koupit novou nebo je v háji kabeláž ( na pohled a ohmat je v pořádku), a co by mohlo pomoci aby auto mělo větší pružnost na zrychlení a celkový projev :) díky za vyčerpávající odpovědi

 

 

 

korekce.png

fgkl.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...