Přejít na obsah

Odstranění další HOME stránky (obrazovky)


Doporučené příspěvky

Dobrý den,

 

nevíte prosím jak smazat/odstranit druhou HOME stránku/obrazovku (navigace Columbus)?

 

Přesto že smažu všechny položky na stránce, tzn. celá stránka je prázdná a pouze černá, tak tato prázdná stránka/obrazovka se nadále zobrazuje (střídavě s první nakonfigurovanou stránkou) po zmáčknutí tlačítka HOME nebo po nastartování vozu. 

 

Cílem je, aby se, ať po nastartování nebo stisku tlačítka HOME, zobrazovala vždy pouze jedna stránka/obrazovka a žádná jiná.  

 

Děkuji moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Ahoj pánové, vyřešil to už někdo prosím??? Mám chvilku Superba 3  model 2021 po Fl a to samé mě také šíleně štve. Kdykoliv nastartuji dá se mě tam ta prázdná obrazovka a nebo když zmačknu Home tak to samé. Přitom mám ještě Octavii 3  2018 a tam mám také Columbus a tam to nedělá a ještě tam je i vestavěny HDD asi 65 gb, takže si tam člověk může cokoliv nahrát. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...