Přejít na obsah

Octavia Sportline - sedačky


Klfree

Doporučené příspěvky

Mám objednanú Style + sport paket. Sportline ešte v čase objednávky nebol. Paket sport je tak ako píšete drahší než bývalých 15000Kč pretože do neho pribudli 18" kolesá, takže je to logika a v súčte je to stále zaujímavý balík pokiaľ vám dávajú zmysel opcie ktoré sú v tomto balíku - 3-ramenný volant, znížený podvozok, zatmavené okná, sklápanie zadných sedačiek z kufra a čierne doplnky.

 

Bohužiaľ sedačky je katastrofa v akejkoľvek verzii Octávie, Golfu, Superbu - skúšal som všetky,  (obyčajnú, AGR, koženú AGR, športovú) rozdiel medzi obyčajnou sedačkou a tzv. AGR je len vo výsuvacej podložke pod stehná a to za ca 450EUR. O bočnom držaní tela sa moc nedá hovoriť ani u tej športovej a o prifukovaní bočníc VAG zrejme ešte nepočul (možno v Aertone?).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ved toto ma trochu zneistilo... Mame objednane 1.5 TSI e-Tec 110kW so sportpacketom II. Pre etec je sedadlo spolujazdca manualne, sedadlo vodica elektricke s pamaetou.  Vo vystupe z konfiguratora vidim obe moznosti tj aj sportspacket aj elektricky ovladane sedadlo vodica. Tak teraz neviem..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

@sibik Tiez som uvazoval co sa s tym da robit, nakolko mam sportove sedacky a ten drziak multimedii sa tym padom da zapojit len do laktovej opierky vzadu... Jeden clen tohto fora si urobil DYI upravu kde ten smart adapter zrezal, vyplnil nejakou hmotou a zafarbil do cierna :D Neviem ci by sa mi to chcelo robit :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...