Přejít na obsah

Dlzka dodania novej octavie


SaHo

Doporučené příspěvky

Asi tak. Problemi maju vsetci vyrobcovia, cim viac asistentov tym horsie. Lada napr vyraba auta bez glonass(gps) tj ziadne pozicia nehody automobilu ziadne volanie z dispecingu do auta co malo vaznu nehodu. domontuju to neskor, musia. Plus nejake suciastky od Bosch obcas chybaju. 

Skodovka je draha vid napr H i30, a este tie dodacie doby. A to estw treba pocitat stym ze cena pojde hore. Tak ze je este otazne ci sa dodrzia zmluvne ceny. (ale to asi budu musiet) 

Editováno: , autor: atlan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahojte. Neviete ako to teraz vyzerá s dodávkami áut? Dňa 26. Februára som si objednal novú Octaviu combi Scout 110kW, no zatiaľ nedošla. Mal som na nej jazdiť od 7/2021. Dnes je to teda 3 mesiace čo netrpezlivo čakám. Objednával niekto auto skôr ako ja a ešte mu ho nedodali? 

Moj predajca mi dal minulý týždeň nádej že je šanca že mi auto v priebehu tohto týždňa vyrobia/dokončia lebo vraj mu nedávno prišli nové autá ktoré mali dodať v 6/2021. Myslíte že by to mohlo byť reálne? Vďaka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vďaka teda za túto informáciu, hoci ma veľmi nepotešila. Ostáva mi už len veriť že náhoda mi bude priať. Ak je to teda pravda, som z toho ich prístupu sklamaný. Možno ten systém výberu, ktoré auto bude dokončené, majú no hlavný parameter ktorý rozhoduje nie je dátum objednávky auta. To ale nie je veľmi prozákaznícky prístup, čo je škoda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na mojí objednávku O4 akční 1,tsi (holátko active-navíc pouze mlhovky a barva lava) z 14.4.21 jsem měl první předpoklad výroby 38-40KT, dále info z 2.9. posun na 44-46KT a dnešní info od prodejce je  plán snad 1/2 ledna 2022, který se ale může změnit a vyrobená auta  chodí opravdu různě bez ohledu na termín objednání.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Přemysl11 napsal:

na mojí objednávku O4 akční 1,tsi (holátko active-navíc pouze mlhovky a barva lava) z 14.4.21 jsem měl první předpoklad výroby 38-40KT, dále info z 2.9. posun na 44-46KT a dnešní info od prodejce je  plán snad 1/2 ledna 2022, který se ale může změnit a vyrobená auta  chodí opravdu různě bez ohledu na termín objednání.....

To sem hodně dlouho někdo jiný nedá poznatky ze základu. Mě to taky šoupali 3x, nakonec z výroby na konci listopadu až 2.2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám info, že auta chodí náhodně, nelze v tom vysledovat systém. Jednou přijde auto objednané v červnu, pak dorazí auto z dubna. Podle všeho prostě jak si vezmou zrovna auto z placu a doplní čipy. Aktuálně mám objednáno 6,5 měsíce a v systému není (nemá přidělený VIN) = minimálně příští 3 týdny auto nebude. Jakmile přiřadí VIN, dealer to vidí a znamená to, že do 3 týdnů by ji měl na place.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoduše poznáte i odstavené auto - ví se to už na lince.

Standard pro ČR fólie jen na lesklých doplňcích B sloupky, vzadu nástavce na  usměrnění vzduchu a ty odstavované mají polep kapoty, střechy, C sloupky a část nad klikami. Mohu sehnat i porovnávací foto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Jan R. napsal:

Jednoduše poznáte i odstavené auto - ví se to už na lince.

Standard pro ČR fólie jen na lesklých doplňcích B sloupky, vzadu nástavce na  usměrnění vzduchu a ty odstavované mají polep kapoty, střechy, C sloupky a část nad klikami. Mohu sehnat i porovnávací foto.

 

Bohužel v tomhle nemáš pravdu. I vozy co sjedou z linky mají často tyto folie.

Jen prodejce ví jestli to auto někde stálo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Rapid1.0 napsal:

@Jan R. Klidně nějakou tu fotku přidej

Toto jsou ty fólie navíc, neviděl jsem nebo neznám, komu by takto přišla Ovce, Fabie před tím odstavováním.

1338EF72-53A0-4D75-9E5A-1FAC0012E2F2.thumb.jpeg.8ce47585506eda809ecd763a19f23b6f.jpegF41286ED-C18B-4D45-A3EE-395CA6E6AA35.thumb.jpeg.587c976d7733613b86924abc9682d5c7.jpeg

Ta černá F4 a Kamiq to je standard, jak chodí co vyjede z linky rovnou k prodejci - všech 8 aut co jsme postupně objednali do rodiny byli takto.

732E3C96-DBA3-4EF4-90E6-116D66A2E22A.thumb.jpeg.691f9fa42d4db7425aff9684cc992fa0.jpeg4AB8AB4B-9F56-4D03-BB96-026E2F4BDF2E.thumb.jpeg.217fc3535a66f4e2674809f48a2c76f7.jpeg

Uvidíme, komu přijde auto a v jakém stavu bude, když to není prý pravda …

DA528A57-8EF2-424F-AE42-96CBA28668B8.jpeg

E8912719-CF33-429C-A1AE-74E0E37F4D75.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lava i ty kola jde to k sobě hezky, pěkná verze 👍

VIN se razí po výjezdu z lakovny, hezky to je vidět.

2055016479_Snimekobrazovky2021-10-30v9_35_05.thumb.png.381c479449abcac1bee3574f6bd5ceca.png

By byla náhoda, by jsi pak mohl říci, jestli máš odstavované auto podle výroby, jestli ti řeknou. Nemáš to od p. Volfa, ten mi prodával minulé auta a občas mi dohodí nějaké info.

To, kdy je vyrobené vidí prodejce v této tabulce a kdy mu ho vezou viz. u mě v tématu na 21 stránce. Je tam foto i v jakém stavu přivezli auto mě - šlo rovnolu z linky k prodejci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...