Přejít na obsah

Dlzka dodania novej octavie


SaHo

Doporučené příspěvky

13 minutes ago, barnak said:

Vďaka neschopnému mamagmentu škodovky na aute nebudeme mat .

-sklopné vonkajšie sp. zrkadlá

-ambientné osvetlenie

-bezklučove odomykanie ,zamykanie

Každé objednané auto má škrtnuté z výbavy.

Plati to aj pre octavie.

Pokial sledujem dostupne auta, tak dealerom chodia auta s vyssou vybavou. Maju tam vsetko a nielen vybava, ale aj cena. 

Ochvilu active vybava bude top.

 

Kedy mas naplanovanu vyrobu auta alebo uz je ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 minutes ago, Jan R. said:

Pri preberani noveho auta bude potrebne si zaplatit technika na obhliadku vozidla :) 

 

Urcite by mali znizit cenu auta a uz to, ze tam stoji niekolko mesiacov. Pokial clovek odstupi od zmluvy, tak oni ho predaju s aktualnou cenou a bez zlavy. Aut novych nie je dostatok. Na tom zarabaju a vyuzivaju situaciu. Zakaznik je na poslednom mieste. 

 

Len by ma zaujimalo ako bude objednavka riesena pokial musia auto znovu vyrobit. 

Zase bude clovek cakat dalsich 6 mesiacov alebo rok pokial ju naplanuju do vyroby.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Jan R. napsal:

V ŠO č.32 sa píše o 10 tis. vozoch nie 15 tis. ako uvádza článok.

Samozřejmě i v době odstávek montážní linky chodí zaměstnanci repasí a výpravny do práce na dodělávání nedokončených vozů a daří se jim to velmi dobře, již se dostali pod 10 tisíc nedokončených vozů a stále jich ubývá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Neviem, co tym Skoda sleduje ale, ako to uz tu bolo pisane, vydieraju zakaznikov, aby sa zriekli parkovacieho asistenta a elektrickeho rolla (???) a potom predpokladaju dodavku noveho automobilu po cca roku od objednania (objednane 8/2021, predpokladana dodavka 6-9/2022), inak bla bla bla... Cipmi to ale asi nebude, lebo do novej Fabky si parkovaci asistent mozete pokojne objednat aj teraz. To bude opat raz nejaka koncernova politika:)... SKODA pisat dalej:).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím další (již 2x za sebou) zkrácení dodací lhůty na novou Octavii. Za poslední měsíc posunutí předpokládaného výrobního týdne z 18/2022 (2. prosince) na 12/2022 (3. ledna).

 

Ještě na konci září jsem měl informaci 21. týden, takže za poslední 3 měsíce celkem o 9 týdnů, což je docela dost. Tak uvidíme, jestli to začne zase stoupat..

  • Líbí se mi 2
  • Pozitivní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím očekávání dost mírním. Přeci jen i týden před zahájením výroby se mohu dozvědět další zdržení. Dokud nebude u prodejce, tak je možné všechno. Další vyhořelé / vytopené továrny, vlny Omicronu…

Editováno: , autor: Rapid1.0
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I moje situace s dodáním základní OIV active je nic moc,  již 3x změněný termín byl z 38kt posunut až  na půlku ledna22, poté 26.11. byl sice zkrácen na 50.týden a že do vánoc bude doma. Realita-na konci 50týdne jsem se dotázal kde je -prý ve výrobním procesu a na dotaz co to konkrétně znamená-prý se nemají  koho zeptat a do dnešního dne 3.1. se mi nikdo neozval, už si připadám s dotazy na prodejce  jak obtížný hmyz....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dneska viděl u dealera na place s novými auty téměř jistě moji objednávku z poloviny dubna 21. Takže se to skutečně odšpuntovalo (doufám, že si někdo neobjednal stejnou kombinaci výbavy, barvy a kol). Teď to bude znamenat, že se naplní nabídka škoda plus, jak se budou vracet auta. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 12. 2021 na 14:41, Retro789 napsal:

Pokial sledujem dostupne auta, tak dealerom chodia auta s vyssou vybavou. Maju tam vsetko a nielen vybava, ale aj cena. 

Ochvilu active vybava bude top.

 

Kedy mas naplanovanu vyrobu auta alebo uz je ?

Škrty sú na mojej Scale ale videl som tyka sa to aj iných modelov vyrobených od 48/21 týždňa.  Cena šla dole. Výrobný týždeň 3/22. Prvotný 48-52/21.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne včera dealer oznámil, že moje auto bolo vyrobené 3.1.2022. Je to octavia 1,5 tsi, liftback, výbava style, rôzne doplňujúce výbavy, style plus, navigačný, ťažné, voľba jazdného profilu, zadný stierač atď. Podpis zmluvy a zaplatenie zálohy 2.6.2021. Podľa vyjadrenia dealera výbava je kompletná, nič sa neredukovalo. Tak čakám, kým ho privezú na predajňu. Platba v hotovosti, žiadny operatívny lízing, žiadne penále.

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se přidám, mne včera také  volal prodejce auto bylo vyrobeno a do konce týdne nebo začátkem týdne mi ho přivezou. Auto jsem objednával koncem února 2021. Octavia Combi STYLE lava blue. (1.5e-tsi DSG, Asistovaná jízda 2.0, style plus, paket ochrana cestujících)…. 

Editováno: , autor: MarcianoMLK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...